Rzepisko Sp. z o.o.

Krzywaczka

Opinie o Rzepisko Sp. z o.o.

Maska

Szef głupi nie jest i wie ze 90 procent magazynu razem z kierownictwem pije. Ale przemyka na to oko jak każdy. Jedynie jak kogoś przylapie na gorącym uczynku to ewentualnie zabiera premie i tyle z konsekwencji. Ale wszystko do czasu, dopóki nie dojdzie do tragedii. Współczuję ludziom którzy tam rozpoczęli pracę!!!

jjjjjjjjjjjjj

Jeśli tak sadzisz to zapraszam pracują tam pracownicy nawet kierownicy z poprzedniej lokalizacji firmy i na porządku dziennym jest ,że początek dniówki to flaszka i jak się jeszcze znajdzie to nawet kolejne.A potem jeżdżą wózkami po placu i samochodami wracają do domu.

Weronika

@jjjjjjjjjjjjjjjjjjj a skąd przekonanie, że szefostwo jest poinformowane o zaistniałej sytuacji? Być może warto porozmawiać z przełożonym i oczyścić atmosferę w firmie.

Weronika

@jjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, jeżeli naprawdę zauważyłeś takie sytuacje w ciągu godzin pracy, polecam zgłosić zaistniały incydent do Dyrektora/przełożonych osób, które są powiązane z powyższą sytuacją.

jjjjjjjjjjjjjjjjjjj
@Weronika 08.05.2017 11:08

Weronika tego niemozna zglosic dyrektorowi,szefowi czy szefowej poniewaz oni wiedza o tym i przymykaja oko na ten proceder

Weronika

@jjjjjjjjjjj, co masz na myśli?

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
@Weronika 30.03.2017 14:39
@jjjjjjjjjjj, co masz na myśli?

Weronika pytasz co mam na mysli tam pija na potege

bosssssss

dziwota ze tam niedoszlo jeszcze do wypadku pija na potege nawet kierownictwo pije razem z pracownikami

Tonny

Praca w tej firmie to totalna porażka. Tam powinien być klub AA.

tony

Hej, wiecie jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzieki

jjjjjjjjjjj
@tony 04.09.2016 23:20
Hej, wiecie jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzieki

strasznie ruda atmosfera

@boss

stawka nowy 12-13 na reke umowa na 3 mies. ubezpieczenie najnizsza krajowa praca po 10 godz bez nadgodzin

jjjjjjjj

boss atmosfera jaka tam panuje porazka,masz robic i sie nieodzywac praca po min. 10godz.

W firmie jednym słowem "kołhoz" Praca po 9-10 godzin i w soboty także, zero płatności za nadgodziny, prezes najmądrzejszy na świecie! a na niczym się nie zna. Zero szacunku dla pracownika po prostu żenada! Dyrektor klepie po plecach a jak przyjdzie do konfrontacji z prezesem to milczy jak mysz pod miotłą! Reszta nadaje jeden na drugiego, atmosfera fatalna!

anka

Odpowiedziałam kiedyś na ich ogłoszenie. Wysłałam cv i zaproszono mnie na rozmowę. Prowadził właściciel i dyrektor handlowy. Niestety nie zrobili na mnie dobrego wrażenia. Chcieli abym pracowała za czapkę gruszek. Nie polecam!

Były pracownik .

Jako były pracownik nie polecam tej firmy. 100% stres. Atmosfera na biurze porażka. Przedstawiciele w terenie też nie mają lekko. Całkowicie zgadzam sie z poprzednia wypowiedzią byłego pracownika. O tym ze zostajesz zwolniony lub ze nie zostaje Ci przedłużona umowa dowiadujesz sie 15 min przed końcem pracy. Motto firmy Rzepisko " donosisz na innych pracujesz nie donosisz wylatujesz" Jeszcze raz powtórzę iz nie polecam tej firmy nawet najgorsze wrogowi.

jjjjjjjjj
@Były pracownik . 03.03.2015 22:02

Motto firmy Rzepisko " donosisz na innych pracujesz nie donosisz wylatujesz"

Firma 100% wypłacalna. Atmosfera 100% terror!!! Niepolecam najgorszym wrogom.dzisiaj pracujesz wszystko ok a w piątek przyjezdzasz na zebranie z szefem a on kazuje ci oddać samochód i żegna cię o 17 a ty musisz wrócić 100 albo 200km do domu nie wiadomo czym i jak z tego zadupia. Niepolecam pracy szczegulnie przedstawicielom handlowym . W biurze atmosfera stresu każdy każdego podpierane kierownik handlowców lizodup i podpierdalacz szkoda gadać .

irek

Hej, no własnie jak tutaj sprawdza się, czy dany pracownik ma odpowiednie kwalifikacje? Wie ktoś jak tu wygląda sama rozmowa rekrutacyjna? Czy beda oczekiwac jakiś papierków ze szkolen, certyfikatów, czy uwierza na słowo? Dodatkowo zapytam, czy nie ma tu aby jakiegoś okresu próbnego? Bo pierwsza umowa jest na jaki okres?

sus

żółte

olo-bolo

Firma niepoważna.Zatrudniaja handlowców,Ci handlowcy z kolei wypruwają sobie flaki żeby dobrze było,zdobywaja klientów,wprowadzają nowe produkty a po 3 miesiącach firma rzepisko dziękuje za współprace tzn.nie przedłuża umowy.Pisze to jako ich klient bo co chwile przyjezdzaja nowi PH i wkoło to samo.3 miechy i nowa twarz przedstawiciela,ŻENADA

PH
@olo-bolo 22.09.2014 22:00

Panie Mirku i co z tego????że macie własny transport???LUDZI NIE SZANUJECIE I ICH PRACY, SZKODA GADAĆ....

bvze

Praca obiecanki cacanki wypłata soskalna

gal

praca dla deperatów i tylko na max 3 miesiące. Swoją drogą to dlaczego ciągle zmieniaja się przedstawiciele.... odpowiedzcie sobie sami... hahaha

pi38

nie polecam tej firmy

ten wpis zrobił pewnie ktoś z rzepiska... haha, żenada. Tylko desperaci tam robią.. i to krótko. [usunięte przez moderatora], nie polecam

Ciągłe zmiany personelu,szczególnie tyczy się to handlowców, nie wpływa to na dobry wizerunek firmy. "klient"

Zostaw opinię o Rzepisko Sp. z o.o. - Krzywaczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rzepisko Sp. z o.o.