ServCom Sklep Teletorium

Mysłowice

Opinie o ServCom Sklep Teletorium

Mark

Dobre miejsce do pierwszych prób w pracy. Bardzo polecam, bo nie ma dużej presji, można się wiele nauczyć, a pieniądze przyzwoite.

Karina

Możliwość zapoznania się z pracą z klientem, bez deadline'ów i pośpiechu. Bardzo mi się podobało, polecam.

ptyś

Moja pierwsza praca, bardo dobrze ją wspominam. Wszystko odbyło się wg zasad, żadnych zaniedbań, miła atmosfera.

Awokado

Spoko miejsce, bardzo mi się podobała praca. Nie można narzekać. Nie ma na co.

Bolos

Przyjemne miejsce, małe, ale jest wszystko, sporo produktów. Pracuje się dobrze, ludzi sporo, więc nie ma nudy. Dobra praca dla młodych ludzi.

eliza

Przyjemna atmosfera pracy i zadania do wykonania. Naprawdę dobrze się współpracowało.

alvarez

Myślę, że to naprawdę dobra praca dla młodych ludzi, czy to w szkole średniej czy też na studiach. Polecam, bo nie jest ciężko, całkiem przyjemnie i wypłata regularnie :)

aniak

Bardzo dobra praca. Nie było problemów. Polecam jak najbardziej zahaczyć się nawet na dłuższy okres.

melrok

Pracodawca jak najbardziej na plus. Nie mam uwag.

Zostaw opinię o ServCom Sklep Teletorium - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ServCom Sklep Teletorium