Kancelaria Prawna MODUS

Wrocław

Opinie o Kancelaria Prawna MODUS

Hekatee

Pracuję teraz w Kancelarii MODUS i chcę powiedzieć, że dawno mi się tak dobrze nie pracowało. Właściciel szanuje pracowników, nie ma problemu z daniem porządnej umowy za porządne pieniądze. Owszem, wymaga: używania głowy, uwagi, profesjonalizmu i przede wszystkim lojalności do firmy i klientów. Jeśli ludzie zostali zwolnieni to dlatego że naruszyli którąś z tych niepisanych zasad lub po prostu nie byli potrzebni w firmie po reorganizacji. Bo jeśli nie przynosisz firmie dochodu to nie dziw się, że Ci podziękują. Firma to nie fundacja charytatywna. Nikt nie zatrudniał na dobre i na złe (dobre dla pracownika a złe pracodawcy) a od momentu wystąpienia potrzeby zatrudnienia do jej ustania. Nie ma tu wielkiej filozofii.

Robert J.

Byłem na stażu 2 miesiące i poza tym że dali mi popalić bo popełniłem kilka blędów sporo się nauczyłem. Właściciel kancelarii bardzo miły człowiek. Mecenas z zasadami.

martic

W firmie miła atmosfera.szanują ludzi. Wymagają i nie tolerują niekompetencji. Byłam na praktykach i było ok.mogę polecić

yoanka

to jakaś ściema syna firmy. wszyscy wartościowi ludzie zostali zwolnieni i nikt normalny nie został firmie. zdecydowanie odradzam.

fatality
@yoanka 21.06.2011 11:57
to jakaś ściema syna firmy. wszyscy wartościowi ludzie zostali zwolnieni i nikt normalny nie został firmie. zdecydowanie odradz...

nic dodać, nic ująć.

fatality

Pracowałam w tej kancelarii i nie polecam tego pracodawcy. Zarobki mierne i mizerne,a wymaga się Bóg wie czego. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna MODUS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna MODUS