Opinie o DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k. w Poznań

Czy firma DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k.?

Maciej Kiełbus Nowy wpis

Podstawa wynagrodzenia dla prawników ma charakter ryczaltowy i jest niezależna od czynników zmiennych (np ilość przepracowanych godzin)

Czy firma DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Maciej Kiełbus Nowy wpis

W przypadku spotkania rekrutacyjnego w siedzibie Kancelarii udzielamy zawsze odpowiedzi - zarówno pozytywnej, jak i negatywnej

Franciszek

Zauważyłem, że jest szansa na odbycie stażu w tym miejscu. Czy ten staż jest płatny?

@Franciszek

Oferujemy staże płatne. Prosimy o przesłanie aplikacji na adres ziemski@ziemski.com.pl

Firma DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Prawnik w Dziale Prawa Cywilnego. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy w DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

SP

Dostępne formy umów: B2B lub umowa o pracę.

@SP

A czy jest może możliwość odbycia u Państwa praktyk zawodowych?

@Marta

Proszę o zapytanie na adres ziemski@ziemski.com.pl

Czy istnieje możliwość rozwoju w DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k.?

SP

Oczywiście. Doskonałym przykładem jest mec. Agata Legat - która rozpoczęła "przygodę" z Dr Krystian Ziemski & Partners na studiach, od stanowiska stażysty w dziale Prawa administracyjnego do Partnera/Wspólnika. Zachęcamy do złożenia aplikacji.

Pracuję w Kancelarii i jest to jedno z najlepszych miejsc pracy, w jakim dane było mi pracować. Atmosfera jest naprawdę świetna – wszystkie osoby są bardzo pomocne i życzliwe. Myślę, że pewną wskazówką dla poszukujących pracy może być to, jak duża jest liczba osób, które z Kancelarią są związane od początku swojej ścieżki zawodowej, lub od wielu lat – w mojej ocenie o czymś to świadczy. @Kasula Desperatką nie jestem i póki co żadnych desperatów również tu nie spotkałam – chyba muszę się baczniej przyglądać :-D

Wanda
@Ania

Tak właśnie gdzieś już wcześniej słyszałam, że warto podjąć pracę w DR Krystian Ziemski & Partners Kancelarii Prawnej - teraz mam potwierdzenie od Ciebie. Widziałam, iż szukają tam pracownika - prawnika w dziale prawa cywilnego. A czy na chwilę obecną przyjmują tam stażystów?

Paulina
@Wanda

Zachęcamy do wysłania CV na adres podany na stronie internetowej kancelarii. W chwili obecnej poszukujemy stażystów w dziale prawa cywilnego oraz podatkowego.

Kasula

Hmmm trzeba być bardzo zdesperowanym, aby aplikować w to miejsce. Wystarczyly mi egzaminy z profesorem.

Aneta
@Kasula

Dlaczego uważasz, że jedynie desperacja może popchnąć kogoś do zatrudnienia się w firmie DR? Bardzo chętnie poznam Twoją opinię, a uzasadniony wpis będzie o wiele bardziej pomocny dla osób, które zaglądają na forum. Jakie są Twoim zdaniem minusy tej pracy?

Bartosz

Tak spokojnie na forum dla pracowników ale nie ma się co dziwić skoro kancelaria ma tak dobre opinie.

Mariusz

Czy są tu jacyś zadowoleni pracownicy tej Kancelarii Prawnej? Polecacie pracę w tym miejscu?

jaloux
@Mariusz

pracujesz w tym miejscu?

MTym

Rekrutacja - rozmowa, kazusy,. Pracowałem 2 lata. Zarobki: student - 3k brutto aplikant - 4,5k brutto

Zostaw merytoryczną opinię o DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k.?

DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k.
  • Strusia 10
    60-711 Poznań
  • NIP: 7792015770 KRS: 0000184759

DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k.