Pohl Bau

Opole

Opinie o Pohl Bau

WOJTEK

TA FIRMA TO WIELKA TRAGEDIA,PRACA ZA 7 EURO,A PANI GOSIA I PAN ROMAN TO TAK KLAMIA ZEBY TYLKO LUDZI SCIAGNAC TU DO NIEMIEC,

JANEK

radził bym omijac ta firme z daleka,zarobki od kilkunastu lat stoja w miejscu 1200-1300E. a zakwaterowanie to takie warunki z poprzedniej epoki.

Fabian.
@JANEK 04.03.2017 08:07

Hahah w życiu 1200 nie dostaniesz :) 1000 1100 max!! 7 euro godzina!!zapierdalasz 10 11 12 godzin!15 na porsche tez było a płacą za 8!!!:):):):)super!!

Krzysiek

Pracuje w tej firmie 10 lat jako murarz.Zarobki dobre,zawsze w terminie.mam mieszkanie,ubezpieczenie,kasa idzie na niemiecka emeryture,latem mam 2 tyg urlopu płatnego a zima siedze w domu i mam płacone zimowe.Dostaje zasiłek niemiecki na 3 dzieci(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Pohl Bau - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pohl Bau