Opinie o Fortuna Holandia Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fortuna Holandia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fortuna Holandia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna Holandia Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Krzysztof Nowy wpis

Firma Fortuna są oszustami Nie wypłacają pieniędzy do końca 10 godzin kradną nawet nie próbujcie przyjeżdżać do tej firmy Bo (usunięte przez administratora) na każdym kroku Verdi to jest (usunięte przez administratora)

Robaczek Nowy wpis

Słuchajcie kto jest pracowity i dobrze pracuje to zawsze będzie miał pracę i się z niej cieszył.a gałgany nieroby chcieli by za leżenie pieniądze dobrze zjeść napić się tak by było najlepiej ale w pracy trzeba się wykazać a nie tylko łazikowac i zadać podwyżek

Krystyna Nowy wpis

wiecie może coś na temat możliwości zatrudnienia się bezpośrednio w firmie? na stronie widziałam informację, że są firmą rodzinną ale to chyba jeszcze o niczym nie świadczy? ktoś już się w tym może orientował i da znać?

Ewa Nowy wpis
@Krystyna

Udało Ci się coś dowiedzieć o tej Agencji?

Prezes

Witam prosiłbym o dokładniejszą opinie na temat tej agencji.pozdrawiam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fortuna Holandia Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko IZOLACJE PRZEMYSLOWE , IZOLER RUR?
logo firmy Główna Księgowa
Strzelce Opolskie
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Strzelce Opolskie
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Operator mieszalni
Hrappka.pl
Zuzanna

Z opisu firmy na stronie wynika dla mnie jasno, że w PL pracuje tylko jedna osoba, czyli kierownik polskiego oddziału w Strzelcach. I zarazem rekruter. Nie wiecie, czy to ma się zmienić i np. będzie firma szukała więcej rekruterów do oddziału?

nati

Czy moglby ktoś cokolwiek napisać na temat tej agencji pracy? Z tego co slyszalam to nie zbyt dobra opinia o tej firmie, ale prosze o wypowiedzi.

Bartek
@nati

Robilem tam 7 lat polecam szefostwo naprawdę spoko pomogli doradzili kończyłem jedna pracę i zaraz miałem nowa ofertę naprawdę polecam

Mati68

Nie polecam...

admin

Wiesz jak się pracuje w firmie Fortuna-Holandia Sp. z o.o.? Napisz jakie są Twoje odczucia, Twoja opinia jest ważna.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna Holandia Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Fortuna Holandia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna Holandia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna Holandia Sp. z o.o.?

Fortuna Holandia Sp. z o.o.
  • Plac Żeromskiego 6
    47-100 Strzelce Opolskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Fortuna Holandia Sp. z o.o.