Opinie o Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Kozubek s.c. Marek Kozubek Katarzyna Kozubek-Tomiczek w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Kozubek s.c. Marek Kozubek Katarzyna Kozubek-Tomiczek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Kozubek s.c. Marek Kozubek Katarzyna Kozubek-Tomiczek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Kozubek s.c. Marek Kozubek Katarzyna Kozubek-Tomiczek w Żywiec

Klient 2024 Nowy wpis

Korzystałem z Usług Państwa w 2019 roku oraz 2024 roku - Profesjonalizm w każdym calu. Nie dopatrzyłem się olewania klienta czy też narzucania się czy sugerowania żeby im było łatwiej. Doradzą, zaczekają, pomogą to mogę powiedzieć. Polecam Kozubka ponieważ profesjonalnie zajmie się oprawą pogrzebową.

uczestnik pogrzebu Nowy wpis

P.KOZUBEK nie liczy się z uczuciami pogrązonych w żałobie uczestników OSTATNIEGO POŻEGNANIA Kiedy trumna z ciałem wyjechała z jego DOMU POGRZEBOWEGO on właczył KOSIARKĘ i KOSIŁ TRAWĘ!!!!!! Nie było szansy na skupienie,,na uczestniczenie we mszy i wysłuchanie księdza PAN ZLECIŁ KOSZENIE PODCZAS POGRZEBU BRAK EMPATII BRAK LUDZKICH ODRUCHÓW !!!!!! ŻENADA skasował i do widzenia teraz KOSZĘ KIM TRZEBA BYC ?????Zastanówcie zanim skorzystacie z usług tego PANA

B.B. Nowy wpis

Nie polecam usług tego Pana. Wszystkie jego nagrobki są takie same ponieważ korzysta z gotowych płyt. Odradza jakiekolwiek zmiany, które mogłyby utrudnić mu łatwy zarobek, ceny z kosmosu. Polecam udać się do kogoś kto ma zakład kamieniarski z prawdziwego zdarzenia albo chociaż porównać oferty u konkurencji. Dodam jeszcze, że kultura osobista Pana pozostawia wiele do życzenia.

jola Nowy wpis

Korzystalam z uslug tego pans I jest rozczarowana prostackie I hamskie zachowanie dla kozubka liczy sie tylko kasa I jego hamskie docinki 1 i ostatni raz korzystalam z jego uslug odradzam

logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
admin

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Kozubek S.C. Marek Kozubek Katarzyna Kozubek-Tomiczek. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Kozubek s.c. Marek Kozubek Katarzyna Kozubek-Tomiczek - Żywiec

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Kozubek s.c. Marek Kozubek Katarzyna Kozubek-Tomiczek?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Kozubek s.c. Marek Kozubek Katarzyna Kozubek-Tomiczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Kozubek s.c. Marek Kozubek Katarzyna Kozubek-Tomiczek?

• Komonieckiego 25
    34-300 Żywiec