Zakład Usług Pogrzebowych Jan Handor Zbigniew Zachaj

Adres: Kołobrzeska N/N, 72-320 Trzebiatów

NIP: 8571006253 REGON: 810167032

Zakład Usług Pogrzebowych Jan Handor Zbigniew Zachaj

Opinie o Zakład Usług Pogrzebowych Jan Handor Zbigniew Zachaj

Sądzicie, że firma Handor Jan Zachaj Zbigniew S.C. Zakład Usług Pogrzebowych dobrze działa i spełnia oczekiwania pracowników oraz klientów? Napiszcie swoją opinię.

Zostaw opinię o Zakład Usług Pogrzebowych Jan Handor Zbigniew Zachaj - Trzebiatów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usług Pogrzebowych Jan Handor Zbigniew Zachaj