Obsługa fachowa ale jeżeli o wycenę trumny do kremacji to mam zastrzeżenia bo (usunięte przez administratora)nas klientów w tej trudnej chwili . Licząc sobie za usługę pogrzebowa dolicza sobie bardzo wysoką marżę za trumnę kremacyjną w wysokości 600%.
Zwróćcie uwagę na ten fakt. Tłumaczenie właścicielki niedorzeczne.
Rozliczenia między firmami . Jak można to powiedzieć ķientowi
Po prostu nas (usunięte przez administratora). Ich usługą była wyceniony na 1500 i dołączając marżę trumny wyniosła 2000.Nie chodzi mi o pieniądze bo wiadomo każdy pracuje i chce zarobić ale dlaczego w ten sposób. Napiszcie że wasze usługi wynoszą 2000 a resztę policz Tak jak naprawdę. Dlaczego zawsze się przekonujemy że Polak (usunięte przez administratora). Mam podstawę żeby Tak napisać ponieważ przez przypadek dostałam fakturę.