Opinie o Barbara Chojecka Trea - Centrum Medycyny Naturalnej I Odnowy Biologicznej w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Barbara Chojecka Trea - Centrum Medycyny Naturalnej I Odnowy Biologicznej. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Barbara Chojecka Trea - Centrum Medycyny Naturalnej I Odnowy Biologicznej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Chojecka Trea - Centrum Medycyny Naturalnej I Odnowy Biologicznej w Warszawa

Marek Nowy wpis

Jaki jest poprawny Adres firmy ?

To Nowy wpis

Wykazujecie to - ale oszukać grupę ludzi mają robaki Zrobiłam badania z nimi kał krwi na wszystko i inne po pani wizycie i nic tam nie mam wyniki z laboratorium dzwoniłam o zwrot pieniędzy ale Pani zajęta .... Szkoda że na wejściu Pani nie powiedziała nie jestem lekarzem moje druki są nic nie warte na leki u lekarzy ..gdy stwierdzenie robaki .... szkoda że ściąganie leków jest nie legalne i gdybym to zrobiła za namową Pani poszła bym siedzieć ...Mam dokumentację laboratoryjne że zostałam oszukana ....

Aaaaaa Nowy wpis

Zostałam oszukana Kobitka zrobiła mi badania niby sprzętem na fale iikrpskopem wydałam kupę kasy ...po czym powiedziała zeam robaki i wszystkim je wykryła z grupy .. po opłacie wzdechneła że nie jest lekarzem i że leków mi takowych nie przepisze Kazała mi ściągać nielegalnie Mało tego ja potem robiłam badania z grupą tych osób z krwi a nawet kału nic nie wykazało ... Mam te badania oczywiście drugi raz ta pani nie odbiera tel bym mogła jej je pokazać .... inni też takie zrobili zgadnijcie nie mają robaków z krwi ani kału ...Oszukiwać ludzi program sam wskazuje że macie robaki a mikroskop nie jest podłączony do komputera tylko widzicie wgrane wcześniej filmiki .....dokładne moje badania i bliskich oraz brak kontaktu dużo wyjaśnia a namawianie ludzi do łamania prawa

Patrycja Nowy wpis

Szkoda, że tylko pacjenci tu piszą opinie. To forum pracowników!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Barbara Chojecka Trea - Centrum Medycyny Naturalnej I Odnowy Biologicznej? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Hanka

To miejsce zdecydowanie zasługuje żeby o nim napisać. W Trea leczą wybitni specjaliści, o czym świadczą m.in. kolejki i duże zainteresowanie pacjentów. Ceny niskie, atmosfera przyjazna pacjentom, a lekarz poświeca tyle czasu, ile wymaga tego stan i choroba pacjenta. Polecam www.trea.pl

Anka
@Hanka

wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie, po prostu wszystko tutaj działa perfekcyjnie

Jessika
@Anka

A mnie tak nie interesuje jak co działa wazne ze skutecznie lecza i to sie liczy.

Jack
@Jessika

Biorezonans polecam i świetnego homeopatę!

Szymon
@Jack

Wiecie może, jakie są szanse na to, aby dostać się do pracy w firmie Barbara Chojecka Trea - Centrum Medycyny Naturalnej I Odnowy Biologicznej? Czy firma poszukuje recepcjonistów? W internecie nie znalazłem żadnych informacji na ten temat, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak to w rzeczywistości wygląda. Ktoś z Was może odpowiedzieć? Zachęcam.

Elwika
@Hanka

Bardzo polecam Trea. Do gabinetu trafiłam w marcu 2018 roku. Po kilku wizytach wiem, że dobrze wybrałam sposób leczenia. Pierwszy raz miałam tutaj robione vega test i biorezonans i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych rezultatów.

Bartosz

A kto podzieli się opinią o Trea od strony pracodawcy? Cy też jest godny polecenia? Podzielcie się opinią. pomożecie w ten sposób naszym użytkownikom, którzy rozważają pracę w tym centrum medycznym.

Danuta

Jeżeli mam być szczera, to na próżno szukać w Wawie lepszego miejsca, gdzie leczą naturalnie niż w Trea. Doświadczeni lekarze, trafne diagnozy i duża skuteczność leczenia.

Maria

Świetne miejsce, dobre warunki pracy, elastyczne godziny, wspaniali współpracownicy. Wystawiam najwyższą ocenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Chojecka Trea - Centrum Medycyny Naturalnej I Odnowy Biologicznej - Warszawa

Barbara Chojecka Trea - Centrum Medycyny Naturalnej I Odnowy Biologicznej
  • Światowida 49B lok. 4