Sekret S.C. Agencja Ochrony Osób i Mienia

co to za firma czy ktoś wie proszę o opisanie .dziękuję

pikuś
@emeryt 27.01.2016 18:32
co to za firma czy ktoś wie proszę o opisanie .dziękuję

Dziadostwo. Za nie branie dodatkowych służb stosują mobbing i grożą nie przedłużeniem umowy.

Sekretowiec

Chłopie o czym ty mówisz piszesz bzdury pracowałem tam zostałem wyrzucony nie chciałem dodatkowej służby traktowali nas tam jak śmiecie bo nawet psy mają ciepłą budę a my nie mieliśmy gnojeni za wszystko nawet jak robiliśmy to jak należy jednak to nie wystarczało chcieli więcej ale sami lepiej tego nie zrobią NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ

Zostaw opinię o Sekret S.C. Agencja Ochrony Osób i Mienia - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sekret S.C. Agencja Ochrony Osób i Mienia