Sawa Ryszard Biuro Ochrony Sawa

Adres: Kapucyńska 1-3, 20-009 Lublin

NIP: 7121124302 REGON: 060099173

Sawa Ryszard Biuro Ochrony Sawa

Opinie o Sawa Ryszard Biuro Ochrony Sawa

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Sawa Biuro Ochrony Ryszard Sawa? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

zzz

Słaba firma marna pensja a jak trzeba było zapłacić więcej od stycznia to pozwalniał ludzi. Nie polecam

Zapomniał powiedzieć ludziom że za trzy dni zostają bez pracy . Trzynaście się jak najdalej od tego syfu

pitson

Pracowałem rok za 6zł na godzine w aldiku. Praca do dupy nie polecam. Dowali 3 pracownikow na 1 sklep i wychodzi na reke 500-700zl miesiecznie w dodatku kierowniczi aldików są okropnie chamskie wredne i czepiaja sie za kazdy skradziony zaginiony towar. Za 6zl masz ten sklep traktowac powazniej niz wlasne zycie. Nie polecam odradzam i współczuje tym co dalej tam robią za psi grosz

Dzień dobry
@pitson 02.08.2014 14:01

Aldik to przeżytek, a kierowniczki to po prostu... prymityw na kółkach!

heniek

na aldikach daje 6zl/h

Rafał

No cóż... na wstępię chcę podzielić się opinią o mężczyźnie który wywarł na mnie imponujące wrażenie... lecz po chwili rozwiały się moje nadzieje... zaproponował mi stawkę prawie jak wolontariat i ubolewał że nie jestem na "emeryturze" znaczy jak "leśny dziadek"... a za godzinę pracy dostałem propozycję 2,40 na rękę... cóż sawa ochrona pewnie jest tyle warta...

Zostaw opinię o Sawa Ryszard Biuro Ochrony Sawa - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sawa Ryszard Biuro Ochrony Sawa