Zdzisław Nowak Agencja Ochrony Bokser

Poznań

Zdzisław Nowak Agencja Ochrony Bokser

Opinie o Zdzisław Nowak Agencja Ochrony Bokser

z banży

Witam , ogólnie firma - wypłacalna ; choć nie bez wad i to sporych wad, w większości kłuje w oczy kolesiostwo , mam tu na myśli zasadę - jesteś znajomym Aśki z facebooka - to znaczy masz lepszą fuche i lepsze pieniądze (nie ważne , że nie jesteś kwalifikowany - ważne że mam cię w gronie znajomych... Wbrew ustawie pracownicy bez kwalifikacji stoją w tzw. żółwiach za większą kasę , czy są kierownikami , lub koordynatorami, a pracownicy kwalifikowani szarpią gorsze fuchy za marne 90 zł. za mecz. Nie wspominając o kontrolach z W.P.A - farsa dlatego że Sławek i Paweł (nr. 3 i 4 w tej firmie) to byłe psy i w tym środowisku to ..... szkoda gadać kolesiostwo na każdym kroku...

Zostaw opinię o Zdzisław Nowak Agencja Ochrony Bokser - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zdzisław Nowak Agencja Ochrony Bokser