Iskra Sp. z o.o. Tel-Poż-System P.P.H.U.

Poznań

Opinie o Iskra Sp. z o.o. Tel-Poż-System P.P.H.U.

haha

marne pieniądze za niewolniczą pracę stawki na umowach niskie nidgy nie wiesz ile zarobisz taka niespodzianka na wypłatę

j23

W tej firmie pracuje się na umowe zlecenie a termin tej umowy jest nie znany.

Gosc

Pracowałem tam niestety.Do tej firmy najlepiej isc bez prawa jazdy ,bo jak masz prawo jazdy to przy podpisaniu umowy nie wazne czy zlecenie czy tez o prace to odrazu musisz podpisac druga odnosnie "prowadzenia pojazdow słuzbowych" np jezeli spowodujesz wypadek autem słuzbowym to musisz oddac pracodawcy jego stracona znizke oc.Dodam jeszcze ze sluzbowe auta były w załosnym stanie zwłaszcza zima prezesi mieli w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ich stan,dla nich było jeszcze lepiej bo jak rozbijesz stare to za twoje naprawia.I wypłata ubezpieczony od najnizszej krajowej a druga dostawałes "pod stołem" to był dobry straszak na pracownikow,bo zawsze byli straszeni ze prezes wezmie z wypłaty.Nie polecam

Gość2
@Gosc 06.06.2015, 13:54

Pracuję w tej firmie ponad 10 lat i pierwszy raz słyszę o tych "rewelacjach"! Jak się nie chce komuś pracować i nie dba o powierzone mu mienie (przypadek "oddania straconej zniżki OC" nie miał miejsca nigdy!!!) to wszędzie będzie niezadowolony i nigdzie nie zagrzeje dłużej miejsca.

mania

Mój mąż tam pracował, jedno wielkie wykorzystywanie pracowników. Najlepiej to pracować od rana do wieczora i nie prosić o podwyżkę. A jak odchodzisz stamtąd to masz jak w banku że w tej samej branży pracy już nie znajdziesz. Jedna wielka mafia.

Ryszard

Nie polecam tej firmy. Brak szacunku dla pracowników. Możesz chapać jak pies i tak tego nic nie doceni. Generalnie każdy w/g prezesów nic nie robi i cały czas (usunięte przez administratora) Rotacja jest tak duża że co drugi dzień ktoś przychodzi na rozmowę. Jesteś wołem roboczym nic nie wartym

Zostaw opinię o Iskra Sp. z o.o. Tel-Poż-System P.P.H.U. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iskra Sp. z o.o. Tel-Poż-System P.P.H.U.