Opinie o Kancelaria Notarialna Ryszard Szewczyk Notariusz w Nisko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Notarialna Ryszard Szewczyk Notariusz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Notarialna Ryszard Szewczyk Notariusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna Ryszard Szewczyk Notariusz w Nisko

Nizanin

Niestety nie moge napisac nic miłego na temat atmosfery w tym przybytku. Było mi dane wejść kiedyś do biura tego Pana żeby zostawić ulotkę. Na powitanie zostałam od razu porażona pretensją, że wogóle jak śmiem przekraczać próg tak wielmożnej niżańskiej kancelarii - oczywiscie to nieprzyjazne przywitanie otrzymałam od samego szefa tego przybytku. Pracownicy widać było, że aż drżeli - bo jedna z pracownic była bardzo miła i chciała dać szansę. Bardzo nie miło zostałam tam przywitana, a tak jak powtarzam, chciałam zostawić jedynie ulotkę i zapytać czy mogę to zrobić. Jeśli tak wita sie ewentualnych potencjanych kientów to naprawdę szacun. Odczucia - bardzo niemiła atmosfera, pracownicy wystraszeni, bojący się swojego szefa, ogólnie, napewno nigdy więcej tam nie pójdę, żeby załatwić sprawę notarialną, gdyż juz za pierwszym razem czułam sie tam tak, jakbym stała przed sądem. szczerze odradzam...lepiej pójśc gdzieś indziej, gdzie ludzie są przyjaźni i można liczyć na to, że pomogą. Pozdrawiam Niżanka :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Ryszard Szewczyk Notariusz - Nisko

Kancelaria Notarialna Ryszard Szewczyk Notariusz
  • Plac Wolności 10