Błądek Lidia Kancelaria Notarialna

Nisko

Opinie o Błądek Lidia Kancelaria Notarialna

janek

miło złożyć wizytę w tej kancelarii. Wiedza , kultura osobista, uprzejmość , życzliwość dla ludzi . Warto korzystać z usług tej kancelarii. A przede wszystkim bardzo tanio

ada

Polecam , tanio, merytorycznie , życzliwie , uczciwie

gość

bardzo dobra kancelaria , wysoka kultura osobista , wiedza , doświadczenie i tanio

sasiad

To najlepsza kancelaria . Merytoryczna , wysoki poziom kultury osobistej , duża wiedza i doświadczenia . Polecam

OJ TAM

byle jaka kancelaria,robią masę błędów za które obywatel musi płacić DROGA jak nigdzie

Zostaw opinię o Błądek Lidia Kancelaria Notarialna - Nisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Błądek Lidia Kancelaria Notarialna