Łukaszewicz Barbara Łukaszewicz Michał S.C. Kancelaria Notarialna

Opinie o Łukaszewicz Barbara Łukaszewicz Michał S.C. Kancelaria Notarialna

Pawel

Potwierdzam opinie o tym pracodawcy. Moje doswiadczenie przypominalo zmagania bohaterki w filmie "Diabel ubiera sie u Prady". Mobbing (glownie zniewazanie) na porzadku dziennym. Zwolnilem sie na wlasne zyczenie nie majac jeszcze innej perspektywy pracy. Wolalem nie pracowac niz spedzic tam kolejny dzien. A naprawde potrafie zniesc wiele i latwo nawiazuje dobry kontakt z pracodawca.

juan

Odradzam jakikolwiek kontakt z tym indywiduum.

omnia

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Takiego braku szacunku dla pracownika nie spotkałam nigdzie wcześniej ! Szkoda czasu i nerwów na takiego pracodawcę!

lilka

Pani Notariusz nie szanuje pracowników! Poniżanie i krzyki są na porządku dziennym. Najgorszy okres w życiu to praca w tej kancelarii!

wiem o czym mowie

W pełni zgadzam się z wpisami poprzednikow.

szkoda czasu

Pracowałam w kancelarii notarialnej Barbary Łukaszewicz około siedem lat temu. Do dziś wspominam ten miesiąc jako najgorszy okres w życiu. Z komentarza powyżej wynika, że pani notariusz nic się nie zmieniła. To, co widziałam tam w ciągu miesiąca pracy przekraczało ludzkie pojęcie i z perspektywy czasu bardzo żałuję że nie skierowałam sprawy do sądu (i bynajmniej nie chodzi tylko o sąd pracy). Bardzo poważnie przestrzegam Państwa przed tą panią i przed tą kancelarią.

Msi

Najgorsze miejsce na świecie. Pani traktuje pracowników jak niewolników. Brak szacunku dla wszystkich, liczą się tylko pieniądze. Każdy spędzony tam dzień to totalny koszmar.

Zostaw opinię o Łukaszewicz Barbara Łukaszewicz Michał S.C. Kancelaria Notarialna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łukaszewicz Barbara Łukaszewicz Michał S.C. Kancelaria Notarialna