Opinie o Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz w Poznań

Czy można liczyć w Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz na prywatną opiekę medyczną?

Czy w firmie Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz są regularne szkolenia pracownicze?

Nowa Nowy wpis

Nigdy szkolen nie bylo

@Kaja A czy te nadgodziny są więcej płatne? Czy na pracodawcy można polegać w kwestii terminowości wynagrodzenia?

Katarzyna Nowy wpis

Tak można polegać na pracodawcy w kwestii wynagrodzenia. Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane na czas, a często nawet przed czasem. Nadgodziny płatne w wysokości ustawowej, wypłacane na koniec miesiąca.

Czy zdarzają się nadgodziny w Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz?

Kaja

Notorycznie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mia

Ja natomiast chciałabym sprostować poniższe negatywne opinie dotyczące pracy w niniejszej Kancelarii Notarialnej. Uważam, że praca jest stresującą, jak w każdej Kancelarii - jest to ogromna odpowiedzialność za sprawy i pieniądze innych ludzi. Jeśli chodzi o szefostwo to faktycznie jest wymagające, ale ma ogromną wiedzę merytryczną i praktyczną - może dlatego, że ukończyli studia w innych czasach i według nich wspołcześni studenci i świeżo upieczeni aplikanci nic nie potrafią (z czym ja osobiście się zgadzam). Moim zdaniem osoby leniwe i myślące mało logicznie lub nie myślące wcale będą miały w tym miejscu rzeczywiście ciężko. Pozostałym osobom - chętnym do pracy i rozwoju osobistego jak najbardziej polecam!!!!!!wynagrodzenie moim zdaniem jest jedno z najlepszym jeśli chcodzi o poznańskie Kancelarie....a nadgodziny są płatne ZAWSZE - nigdy szefostwo nie miało problmu z ich wypłaceniem. Osobiście wyrażam swoje ogromne zadowolenie z pracy w tym miejscu. Pozdrawiam.

Nero

Potwierdzam opinie, że praca w tej kancelarii odbywa się w bardzo stresującej atmosferze. Wymaga ponadprzeciętnej odporności psychicznej i fizycznej. Pracownicy muszą pracować dużo, szybko i bezbłędnie. Bardzo często można było doświadczyć: krzyków, wyzwisk, obwiniania, ogromnej presji czasu i płaczu. Frustracja wyładowywana była na pracownikach. Po pewnym czasie po krokach można było się nauczyć rozpoznawać, czy będzie awantura, czy też nie. Czasami literówka mogła wywołać burzę, a np. większy błąd mógł być spokojnie poprawiony, bo to nastrój pracodawców decydował o wszytkim. Pracodawcy potrafili też być mili...czy szczerze, tylko oni wiedzą. Tempo pracy jak na taśmie. Ilość i częstotliwość umawianych aktów wykraczała często poza moce przerobowe pracowników. Nadgodziny były nieuniknione, bo 8h to za mało na taką ilość pracy. Praca czasami po kilkanaście godzin. Czy nadgodziny płatne...? Tak, ale czasem według uznania pracodawcy: Siedzisz po godzinach, bo za wolno pracujesz... Pracujesz dłużej, bo boisz się popełnić jakikolwiek błąd. Popełniasz błędy, bo stres cię zjada. W końcu zaczynasz wierzyć, że jesteś osłem, debilem, itp... Wiedza pracodawców duża, ale raczej boisz się o cokolwiek zapytać, bo przecież powinieneś już to wszytko wiedzieć. W Kancelarii był zakaz zakazywania palenia tytoniu. Presja wywoływała napięta atmosferę wśród współpracowników. Jednak jak na takie warunki i tak była dobra. Trzeba było sobie radzić. Rotacja pracowników duża, raczej sami nie wytrzymali... Jakieś plusy...? Wynagrodzenie na dobrym poziomie, wypłacane na czas. Pytanie czy warto podejmować taką pracę, skoro można się dorobić poczucia winy, niskiej samooceny, lęku, a nawet traumy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Ale każdy jest inny i może widzi to inaczej. Może inni ludzie tak lubią i potrafią.... Ja nigdy więcej nie chcę tego przeżywać.

Jacek11

Pracownicy są zastraszani i terroryzowani, jedynym motywatorem jest darcie ry.... , atmosfera fatalna, pracownicy odchodzą po kilku miesiącach

Wiktoria

@Jolka, nic pozytywnego nie da się napisać o Kancelarii? A jaka jest atmosfera wśród pracowników? Pomagają sobie wzajemnie? Kto jeszcze podzieli się opinią o tej kancelarii od strony pracodawcy? Macie podobną opinie jak @Jolka?

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Kancelaria Notarialna Wojciech Sajda & Dorota Musiałkiewicz S.C.? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Jolka

To jest jakiś (usunięte przez administratora) w fatalnej atmosferze. Kancelaria pracuje w chaosie a właściciele wszystko zwalają na pracowników. Uciekajcie od nich!!!

norbert63

Masakra, uciekajcie z tej kancelarii!!! Straciłem przez nich 200 tys. bo nie sprawdzili księgi wieczystej

Peteromaniak
@norbert63

I co nie sądzisz się z nimi. Ja 200 tys. bym tak łatwo nie odpuścił.

admin

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Kancelaria Notarialna Wojciech Sajda & Dorota Musiałkiewicz S.C. ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz - Poznań

• Piekary 6 lok. 25
    61-823 Poznań