Adres: Piekary 6 lok. 25, 61-823 Poznań

NIP: 7781371840 REGON: 639704864

Opinie o Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz

Mia

Ja natomiast chciałabym sprostować poniższe negatywne opinie dotyczące pracy w niniejszej Kancelarii Notarialnej. Uważam, że praca jest stresującą, jak w każdej Kancelarii - jest to ogromna odpowiedzialność za sprawy i pieniądze innych ludzi. Jeśli chodzi o szefostwo to faktycznie jest wymagające, ale ma ogromną wiedzę merytryczną i praktyczną - może dlatego, że ukończyli studia w innych czasach i według nich wspołcześni studenci i świeżo upieczeni aplikanci nic nie potrafią (z czym ja osobiście się zgadzam). Moim zdaniem osoby leniwe i myślące mało logicznie lub nie myślące wcale będą miały w tym miejscu rzeczywiście ciężko. Pozostałym osobom - chętnym do pracy i rozwoju osobistego jak najbardziej polecam!!!!!!wynagrodzenie moim zdaniem jest jedno z najlepszym jeśli chcodzi o poznańskie Kancelarie....a nadgodziny są płatne ZAWSZE - nigdy szefostwo nie miało problmu z ich wypłaceniem. Osobiście wyrażam swoje ogromne zadowolenie z pracy w tym miejscu. Pozdrawiam.

Wanda
@Mia 21.10.2018 12:12

Należy Ci przyznać rację w tym, że praca w kancelarii może być nierzadko stresująca. Bardzo Ci dziękuję, iż postanowiłaś z nieco lepszej strony pokazać Nam pracodawcę, jakim jest Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz. Wyjaśniłaś pokrótce kwestię wynagrodzenia. A co z dodatkami pozapłacowymi - istnieją takowe?

Nero

Potwierdzam opinie, że praca w tej kancelarii odbywa się w bardzo stresującej atmosferze. Wymaga ponadprzeciętnej odporności psychicznej i fizycznej. Pracownicy muszą pracować dużo, szybko i bezbłędnie. Bardzo często można było doświadczyć: krzyków, wyzwisk, obwiniania, ogromnej presji czasu i płaczu. Frustracja wyładowywana była na pracownikach. Po pewnym czasie po krokach można było się nauczyć rozpoznawać, czy będzie awantura, czy też nie. Czasami literówka mogła wywołać burzę, a np. większy błąd mógł być spokojnie poprawiony, bo to nastrój pracodawców decydował o wszytkim. Pracodawcy potrafili też być mili...czy szczerze, tylko oni wiedzą. Tempo pracy jak na taśmie. Ilość i częstotliwość umawianych aktów wykraczała często poza moce przerobowe pracowników. Nadgodziny były nieuniknione, bo 8h to za mało na taką ilość pracy. Praca czasami po kilkanaście godzin. Czy nadgodziny płatne...? Tak, ale czasem według uznania pracodawcy: Siedzisz po godzinach, bo za wolno pracujesz... Pracujesz dłużej, bo boisz się popełnić jakikolwiek błąd. Popełniasz błędy, bo stres cię zjada. W końcu zaczynasz wierzyć, że jesteś osłem, debilem, itp... Wiedza pracodawców duża, ale raczej boisz się o cokolwiek zapytać, bo przecież powinieneś już to wszytko wiedzieć. W Kancelarii był zakaz zakazywania palenia tytoniu. Presja wywoływała napięta atmosferę wśród współpracowników. Jednak jak na takie warunki i tak była dobra. Trzeba było sobie radzić. Rotacja pracowników duża, raczej sami nie wytrzymali... Jakieś plusy...? Wynagrodzenie na dobrym poziomie, wypłacane na czas. Pytanie czy warto podejmować taką pracę, skoro można się dorobić poczucia winy, niskiej samooceny, lęku, a nawet traumy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Ale każdy jest inny i może widzi to inaczej. Może inni ludzie tak lubią i potrafią.... Ja nigdy więcej nie chcę tego przeżywać.

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

Jacek11

Pracownicy są zastraszani i terroryzowani, jedynym motywatorem jest darcie ry.... , atmosfera fatalna, pracownicy odchodzą po kilku miesiącach

Wiktoria

@Jolka, nic pozytywnego nie da się napisać o Kancelarii? A jaka jest atmosfera wśród pracowników? Pomagają sobie wzajemnie? Kto jeszcze podzieli się opinią o tej kancelarii od strony pracodawcy? Macie podobną opinie jak @Jolka?

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Kancelaria Notarialna Wojciech Sajda & Dorota Musiałkiewicz S.C.? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Jolka
@Administrator 22.02.2018 09:15

To jest jakiś (usunięte przez administratora) w fatalnej atmosferze. Kancelaria pracuje w chaosie a właściciele wszystko zwalają na pracowników. Uciekajcie od nich!!!

norbert63

Masakra, uciekajcie z tej kancelarii!!! Straciłem przez nich 200 tys. bo nie sprawdzili księgi wieczystej

Peteromaniak
@norbert63 03.08.2016 16:04

I co nie sądzisz się z nimi. Ja 200 tys. bym tak łatwo nie odpuścił.

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Kancelaria Notarialna Wojciech Sajda & Dorota Musiałkiewicz S.C. ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw opinię o Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Notarialna s.c. Wojciech Sajda Notariusz & Dorota Musiałkiewicz Notariusz