Kancelaria Notarialna Wojciech Sajda & Dorota Musiałkiewicz S.C.

Poznań

Opinie o Kancelaria Notarialna Wojciech Sajda & Dorota Musiałkiewicz S.C.

norbert63

Masakra, uciekajcie z tej kancelarii!!! Straciłem przez nich 200 tys. bo nie sprawdzili księgi wieczystej

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Kancelaria Notarialna Wojciech Sajda & Dorota Musiałkiewicz S.C. ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw opinię o Kancelaria Notarialna Wojciech Sajda & Dorota Musiałkiewicz S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Notarialna Wojciech Sajda & Dorota Musiałkiewicz S.C.