Opinie o Kancelaria Notarialna Jolanta Cejrowska w Tczew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Notarialna Jolanta Cejrowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Notarialna Jolanta Cejrowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna Jolanta Cejrowska w Tczew

Leila Nowy wpis

Świetna kancelaria. Notariusz Cejrowska dosłownie spadła mi z nieba, bo myślałam, że znalazłam się w tak patowej sytuacji, że już nic z tego nie będzie... a jednak:)

Lena Nowy wpis

Bardzo wysoko oceniam obsługę w kancelarii. To, że udzielili mi tak szybko pomocy wiele dla mnie znaczy.

Łucja Nowy wpis
@Lena

Szybko to znaczy w jakim czasie?. Nie musiałeś zapłacić jakoś więcej za to że szybko zostałeś przyjęty? Pytam bo sama mam pilna sprawę do załatwienia.

Karola

Pni Cejrowska bardzo szybko okazała mi pomoc. Była przy tym bardzo profesjonalna. Dziękuję.

Dorota Nowy wpis
@Karola

To dobrze, że pomogła. W czym konkretnie okazała Ci pomoc?

Beata

Szukam miejsca do odbycia stażu, a patrząc po pozytywnych opiniach klientów myślę, że tutaj mogłabym się wiele nauczyć. Czy wiecie może czy można się tam zgłosić, by odbyć staż?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kancelaria Notarialna Jolanta Cejrowska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Jula

Dlaczego oceniam obsługę, jako rewelacyjną? Bo był bardzo sprawna. Musiałam mieć akt notarialny na wczoraj i notariusz Cejrowska pomogła mi tak szybko jak mogła. Naprawdę nie spodziewałam się aż takiej pomocy!

Jagoda

w kancelarii załatwiałam kwestie związane z darowizną. Lepiej by mi tego nikt nie wyjaśnił i nie pomógł tak szybko załatwić sprawy jak notariusz Cejrowska.

marianna

Doskonała obsługa notarialna, ciężko sobie wyobrazić kogoś z lepszym podejściem do klienta.

Dagna

Pani notariusz Cejrowska okazała się być bardzo skrupulatna i profesjonalna. Bardzo mi zaimponowało jej zaangażowanie.

Emil

Dobra notariusz, przede wszystkim pomoc była z dnia na dzień i skuteczna.

Renia

Bardzo sobie chwalę usługi świadczone przez notariusz Cejrowską. Nie dość, że wszystko szybko załatwiła, to jeszcze bardzo miła obsługa.

jaśko

Dobra notariusz, trafiłem z polecenia znajomej z pracy i nie żałuję. Obsługa szybka, staranna, rzetelna pomoc, fachowo.

Jarek

Udało mi się bardzo sprawnie załatwić sprawę, która wymagała naprawdę szybkiej reakcji. Świetny notariusz.

Ela

Sprawnie sporządzona umowa, pozbawiona rzecz jasna błędów. Osobiście bardzo wysoko oceniam kancelarię i panią notariusz.

Lidia

Kancelaria godna polecenia, pani Jolanta spisała się na medal. Przede wszystkim poświeciła mi czas na wyjaśnienie sprawy, z jaką się zwróciłam, no i szybko przeszłyśmy do rzeczy, żeby to rozwiązać.

Emila

Akt notarialny sporządzony najszybciej jak to było możliwe. Jestem pod wrażeniem takiego podejścia do klienta, zrozumienia i szybkiej reakcji.

Eliza

Świetna obsługa, bardzo szybka. Poważne podejście do klienta i sprawy, z którą się zwraca do notariusz. Wysoko oceniam poziom obsługi oraz kompetencje pani notariusz.

Malwina

Doskonała i sprawa obsługa notarialna. Zdecydowanie polecam kancelarię notariusz Cejrowskiej.

Niko

Pomoc uzyskałam bardzo szybko. Poświadczenie sporządzone bardzo precyzyjnie, pozbawione błędów. Pani notariusz bardzo przyjemna.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Jolanta Cejrowska - Tczew

• Jak się pracuje w Kancelaria Notarialna Jolanta Cejrowska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Notarialna Jolanta Cejrowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Notarialna Jolanta Cejrowska?

Kancelaria Notarialna Jolanta Cejrowska
  • Słowackiego 5 lok. 3