Wojciech Surzycki Kancelaria Radcy Prawnego

NIP: 5481751796 REGON: 240100141

Wojciech Surzycki Kancelaria Radcy Prawnego

Opinie o Wojciech Surzycki Kancelaria Radcy Prawnego

Urszula

Witam serdecznie na stronie dotyczącej pracy i ogólnych warunków jakie panują w Kancelarii Radcy Prawnego - Wojciech Surzycki. Na wstępie chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat atmosfery jaka panuje w kancelarii. Poleca ktoś?

kokos
@Urszula 26.06.2018 15:06

never ever

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Wojciech Surzycki Kancelaria Radcy Prawnego - Cieszyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojciech Surzycki Kancelaria Radcy Prawnego