Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Surzycki

Cieszyn

Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Surzycki

Zawiedziony klient

Beznadzieja. Jak ten człowiek został radcą prawnym? Chyba jedynie dzięki konszachtom. Nie dość,że nawiązanie kontaktu graniczy z cudem,to o każdą informację trzeba się prosić. Wisienką na torcie jest notorycznie zdezorientowana sekretarka/asystentka. Ta kancelaria to jedno wielkie nieporozumienie. Ważne,by pieniądze się zgadzały. Prawda Panie Mecenasie?

Niezadowolony

Nie polecam usług tego adwokaciny, wręcz przeciwnie, unikajcie jak możecie! Jest nieprofesjonalny, wyciąga pieniądze a nic nie robi żeby pomoc. Nie sprawdza się jako adwokat pod żadnym względem. Nie dzieli się informacja, wszystko trzeba wyciągać i wręcz wydzwaniać żeby się dowiedzieć. Nie udziela poprawnych informacji wręcz przeciwnie, nic nie mówi a później wielce zdziwiony,ze człowiek nie jest odpowiednio zorientowany w przepisach! Skandal!!! Ludzie na prawdę szukajcie kogoś innego bo ten jest bardzo kiepski! Stracicie pieniądze i czas (moja sprawę ciągnął przez prawie 5 lat) ze skutkiem zerowym!

Zostaw opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Surzycki - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Surzycki