Kancelaria Olaf Getting

Opinie o Kancelaria Olaf Getting

asia77

odradzam. próbowałam wziąśc kredyt dawno temu -ponad 17 lat byłam głupia i naiwna wtedy straciłam 6000 to było troche kasy jak na biedaka z prowincji. Prawde mowiac dziwie sie ze jeszcze ktos sie daje nabrac w dzisiejszych czasach. Od tej pory nigdy juz nie dałam nikomu pieniedzy zanim nie została sprawa załatwiona. To sa oszuści

Jan

nigdy wiecej tej firmy, stanowczo odradzam

ambaras

Nie polecam. Wyjątkowo drapieżny biznes na pograniczu prawa. Gdybym się uparł można ich oskarżyć o przestępstwa wyłudzenia . Wiele mi znanych klientów ma ich od wielu lat na czarnej liście. Nic nie załatwiają tylko markują pracę i działania . W urzędach państwowych to się nazywa powoływanie się na układy w zamian za załatwienie kredytów/ finansowania. Oczywiście na początku trzeba wpłacić słoną zaliczka nawet kilkaset tysięcy złotych !!!!!, która zawsze przepada jak nie dojdzie do załatwienia finansowania. Jak się cudem uda cos załatwić to mają sukces. Na tym polega ich "nieetyczny " biznes. Trzymać się z daleka i odstraszać naiwnych . P.Monika Androsiuk -Dyrektor Zarządzający jest tylko figurantem właściciela (Ireneusz Pokorski), którego nikt nie zna i nie widział. Wszystko idzie na jego konto ,bo on jest nieuchwytny dla nikogo. Tępić takie "pluskwy".

jan

Firma spoko, mało mówią ale robią swoje i kończą sukcesem dla mnie są ok.

gugiś

Nie polecam ani być pracownikiem ani klientem tej firmy

Zostaw opinię o Kancelaria Olaf Getting - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Olaf Getting