Andrzej Sadowski Centrum Nieruchomości

Gdynia

Opinie o Andrzej Sadowski Centrum Nieruchomości

Jan

Chamstwo, buractwo - te słowa opisują Pana Sadowskiego. Pośrednik? Chyba za komuny, gdzie mieszkania były "towarem deficytowym". W ciągu oglądania mieszkania wypowiedział dwa pełne zdania - od niechcenia. Inne słowa, który zna to "tak" lub "nie". Negocjacje cenowe? "Pan mówi, ja słucham". Ciekawie... Polecam zmienić branżę, bo Pan Sadowski na pośrednika nieruchomości się nie nadaje.

Anonim

Zdarzyły się problemy. Nie polecam !

Zdarzały się Wam problemy z firmą Andrzej Sadowski Centrum Nieruchomości czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Andrzej Sadowski Centrum Nieruchomości - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Sadowski Centrum Nieruchomości