Opinie o Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Spectra Danuta Kostrzyńska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Spectra Danuta Kostrzyńska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Spectra Danuta Kostrzyńska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Spectra Danuta Kostrzyńska w Poznań

MiszaMasza699 Nowy wpis

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Dan Nowy wpis
@MiszaMasza699

Dlaczego kłamiesz , że u mnie pracowałeś . Nie widziałam , Cie nigdy na oczy! Dlaczego swiadomie oszukujesz tutaj ludzi?

Robert Nowy wpis

Dzięki za opinie bo zastanawiałem się czy zapytać w tej firmie o pracę. Nie mam doświadczenia, ale bardzo interesuję się branżą i miałem nadzieję znaleźć solidnego pracodawcę który podzieliłby się swoim doświadczeniem i wiedzą. Z tego co tu przeczytałem to chyba jedyne czego mógłbym się tam nauczyć to wątpliwej jakości praktyki? A może już jest lepiej...

Dan Nowy wpis
@Robert

Dlaczego Pan kłamie ,że u mnie pracował ? J

Dominik

Znajdzie się ktoś i podpowie jaka są szanse na pracę w firmie, jaka umowa?

Tedy

@Tadeusz Kranowski Ale to forum przeznaczone jest głównie dla pracowników ,a nie klientów.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Spectra Danuta Kostrzyńska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Tadeusz Kranowski

Pani Danuto jesteśmy Pani bardzo zobowiązani za znalezienie nam w tak krótkim czasie super Klienta. Ponadto dziekujemy za przygotowanie profesjonalnej Umowy . Jest Pani niezwykle ekspresyjną i zdeterminowaną Agentka. Bardzo dziękujemy i życzymy przepieknych dla Pani Świąt Bożego Narodzenia i Wyjątkowego Nowego Roku! Samych cudownych chwil i niespodzianek ! Pozdrawiamy serdecznie, Tadeusz z Basią z Chodzieży !

Denis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych?

Leszek

Agentka Pani Danuta Kostrzynska to bardzo zdeterminowana o wielkim entuzjazmie kobieta. Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy! Nie ma dla Niej rzeczy niemozliwych ! Dziekujemy z calego serca za pomoc w sprzedazy naszego domu jak i pomoc w zalatwieniu calej dokumentacji! Wszystkiego Dobrego Pani Danuto :)

Adam i Grażyna Soszyńscy

Bardzo dobra Agentka ...niezwykle kreatywna , zdeterminowana i skuteczna ..Polecam bardzo ...potrafi doskonale doradzić i załatwić wszystko na czas.. Pozatym bardzo miła i urocza .

Ryszard

Mogę polecić z całą odpowiedzialnością Panią Danutę Kostrzyńską - właścicielkę Biura Nieruchomości Spectra . Szalenie kompetentna, solidna i kreatywna osoba. Nie znam pośrednika , który potrafiłby skuteczniej i tak profesjonalnie przeprowadzić wszystkie czynności związane z transakcją. Powodzenia Pani Danuto!

Stanisław

Tragedia, Pani Danuta jest niekompetentna w tym co robi!!!

Bardzo dobry Pośrednik ...niesamowicie kreatywna i energiczna Agentka ..

Mateusz

Mateusz . Polecam! Pani Danuta Kostrzyńska to profesjonalistka ! Nie zawiedzie swojego klienta ! Osoba godna polecenia i zaufania !

Malwi

Malwina Biuro godne zaufania ! Naprawdę polecam!

Tom

Profesjonalne Biuro Nieruchomosci.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Spectra Danuta Kostrzyńska - Poznań

• Jak się pracuje w Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Spectra Danuta Kostrzyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Spectra Danuta Kostrzyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Spectra Danuta Kostrzyńska?

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Spectra Danuta Kostrzyńska
  • Kosynierska 10A lok. 2