Kiljańczyk Development Sp. z o.o.

Opinie o Kiljańczyk Development Sp. z o.o.

ojejej

No cóż są fajne firmy developerskie które płaca swoim pracownikom i stwarzają możliwości rozwoju. Niestety ta firma do nich się nie zalicza i nigdy taką nie będzie. Na dzień dzisiejszy nie ma tam warunków żeby się rozwijać a jeśli chodzi o wypłatę to no cóż- dno. Nie dostaniesz nawet umowy o pracę, współpracują ze wszystkimi w oparciu o działalność, więc dno totalne dno.

Marika_a

Wrześniowe dni otwarte wyszły mu całkiem dobrze :)

A_200

Nie wiem, jak zarobki, ale jako deweloper sprawdza się całkiem dobrze.

Czy atmosfera w firmie Kiljańczyk Development Sp. z o.o. jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Kiljańczyk Development Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiljańczyk Development Sp. z o.o.