Opinie o Bracia Miklewscy s.c. Miklewska Jolanta Miklewski Ludwik w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bracia Miklewscy s.c. Miklewska Jolanta Miklewski Ludwik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bracia Miklewscy s.c. Miklewska Jolanta Miklewski Ludwik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bracia Miklewscy s.c. Miklewska Jolanta Miklewski Ludwik w Radom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy Bracia Miklewscy s.c. Miklewska Jolanta Miklewski Ludwik organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Honorata Nowy wpis

Jeszcze ze dwa lata temu pisali tu, że nie był to odpowiedni czas na rekrutację a że szukam czegoś obecnie w nieruchomościach to chciałabym podpytać czy może obecnie jest już na nią szansa? Widziałam na stronie, że w zespół wchodzą 4 osoby, zgadza się? A czy orientuje się ktoś może w sprawie stażu, czy firma je organizuje?

Lui Nowy wpis
@Honorata

Dziękuję za zainteresowanie rekrutacją. Ze względu na pogarszające się warunki działalności na rynku nieruchomości takie biura jak nasze muszą zaciskać pasa. Ograniczamy koszty na ful i nie wiadomo jak długo jeszcze ten potrwa bałagan na który nie mamy wpływu. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. L. Miklewski

Już od kilku lat współpracuję z firmą Bracia Miklewscy i jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. W każdej chwili mogę liczyć na pomoc i profesjonalne wsparcie. Pracownicy firmy zawsze wychodzą naprzeciw moim oczekiwaniom i jak tylko mogą ułatwiają sfinalizowanie najmu, za co za każdym razem jestem Im ogromnie wdzięczna. Dbają również o realizację umowy przez cały okres jej trwania. Przesympatyczna i profesjonalna obsługa - każdy kontakt to czysta przyjemność.

Lui Nowy wpis
@Anna

Taka zapłata jest ważniejsza od pieniędzy bo mobilizuje do lepszej pracy wobec wszystkich Klientów, którzy stają się naszymi przyjaciółmi na wiele lat. Dziękujemy i zapraszamy.

Lui

Rzetelność, przyzwoitość, szacunek wobec wszystkich zainteresowanych

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Bracia Miklewscy s.c. Miklewska Jolanta Miklewski Ludwik? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Czy w Bracia Miklewscy S.C. Biuro Nieruchomości Jolanta i Ludwik Miklewscy odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Lui

Ten czas nie jest właściwy do rekrutacji

Agnieszka

Witam ! bardzo profesjonalna firma...doświadczenie i miła obsługa...polecam jak najbardziej!!!

klient M.B.

Współpracowałam z Firmą Państwa Miklewskich w lutym 2021r. Firmę oceniam bardzo dobrze. Profesjonalna i sympatyczna obsługa. Bardzo szybka i sprawna realizacja zlecenia. Firma godna polecenia.

dom

Z Firmą Państwa Miklewskich współpracuję od czterech lat. Jakość współpracy oceniam bardzo dobrze. Obsługa, doradztwo oraz pomoc są nieocenione. Państwo Miklewscy są, w mojej ocenie, znakomitymi fachowcami i znają się na materii, w które pracują i chyba ważniejsze, są wspaniałymi ludźmi o otartych umysłach i dobrych sercach. Każdemu polecam tę Firmę.

Iza
@dom

Super, że jest Pan/Pani zadowolona z usług firmy Bracia Miklewscy. Profesjonalne podejście do klienta jest bardzo cenione a widzę, że firma może właśnie takie zapewnić. Czy ktoś z Pana/Pani znajomych także korzysta z usług firmy i miałby chęć pozostawienia swojej opinii tu na forum? Pozdrawiam.

BARBARA ĆWIK

Współpracuję z firmą od 5 lat. Obsługa profesjonalna. Dobór najemców wg wymagań określonych przez właściciela. Możliwość negocjacji cenowych. Przygotowywanie dokumentów umów z dużą znajomością prawa. Firma godna polecenia.

Iwona

Kilkakrotnie miałam sposobność i przyjemność współpracować z biurem nieruchomości p. Miklewskich. Zarówno kupno mieszkania jak i sprzedaż za pośrednictwem tego biura był strzałem w dziesiątkę za każdym razem. Komfort i spokój jaki zapewnia to biuro przy transakcji (zarówno właściciele jak i pracownicy) pozbywa jakiegokolwiek niepokoju. Przy ich pośrednictwie wyeliminowałam nie zawsze przyjemne kontakty z potencjalnymi klientami, pytania, komentarze, próby targowania, co nie zawsze jest przyjemne. Poza tym, cała obsługa prawna, sprawdzanie statusu nieruchomości tzn. wszystkie czynności związane z kupnem/sprzedażą brali na siebie i tym samym zmniejszali moje psychiczne obciążenie. I jeszcze bardzo ważny element. Transakcji finansowa przeprowadzana z ogromną ostrożnością i dbałością. Chciałam jeszcze wspomnieć o obsłudze prawnej jaką zapewniają nawet 3 lata po zawarciu umowy kupna lokalu. Po takim czasie zwrócił się do mnie dłużnik poprzedniego właściciela. Skontaktowałam się z biurem Miklewskich i wszystko zostało natychmiast załatwione pozytywnie. Biuro Miklewscy to Pośrednik naprawdę godny polecenia.

admin

Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Bracia Miklewscy S.C. Biuro Nieruchomości Jolanta i Ludwik Miklewscy ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Bracia Miklewscy s.c. Miklewska Jolanta Miklewski Ludwik - Radom

Bracia Miklewscy s.c. Miklewska Jolanta Miklewski Ludwik
  • Henryka Sienkiewicza 3