WM Cargo sp z o.o.

Gdynia

Opinie o WM Cargo sp z o.o.

fourik

serio ogłosiła upadłość? a mnie się wydawało, że gdzieś o oczy mi się obiła ich reklama chyba ostatnio, no chyba że jakaś stara nieściągnięta jeszcze czy coś, dajcie znać jeśli macie więcej informacji na ten temat, bo powiem szczerze, że teraz jak patrzę w necie to za dużo informacji o tym nie można znaleźć

Adam

Spółka ogłosiła upadłość, zgłaszamy należności do sądu, koszt 200zł. Kancelaria ( usunięte przez administratora )

Marta

Zgadzam się, nie płacą należności za wykonany transport, Pan Wojciech nie odbiera telefonów, nie reaguje, dług rośnie. Bardzo słaba "firemka", OSZUST!!!!!!!!!! PRZESTRZEGAM

Jolanta

Cwaniactwo i dziadostwo. Nie polecam.

Zostaw opinię o WM Cargo sp z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WM Cargo sp z o.o.