Castorama Polska

Opinie o Castorama Polska

Filtruj opinie po kryteriach:

były pracownik
 Opinia

Popieram opinie Toms, też pracowałem w Bronowicach. Mogę dodać jeszcze, że jest to zdecydowanie najgorszy sklep w Krakowie pod względem wiedzy pracowników, ale co się dziwić skoro z osób z którymi pracowałem praktycznie już nikogo nie ma, a reszta to nowe osoby wyglądające jakby ktoś zrobił łapankę w szkole średniej :) . Kierownicy przesiadujący godzinami na kawie u góry za przyzwoleniem dyrekcji, wcześniejsze wyjścia do domu, gdy brak dyrekcji i zostawianie często pracownika samego na dziale. Wielogodzinne rozmowy przez prywatny telefon prowadzone przez kierowników, polecam przeglądnąć monitoring i sprawdzić jak niektórzy po 3-4 godziny w ciągu swojej pracy rozmawiają chodząc po sklepie, ale najczęściej uciekając na inny dział by nikt im nie przeszkodził. Ewentualnie kierowników można spotkać przy wejściu pracowniczym na papierosie. Co do konfidentów to myślę, że jest już więcej niż połowa jak pisał Toms, mam nadzieje że tak sprawnie będą obsługiwać teraz klientów jak donosili na innych. Podsumowując jeśli ktoś chce spróbować pracy w Castoramie to niech omija z daleka Bronowice, chyba że planuje zobaczyć jak wygląda mobbing w 21 wieku, stosowany przez kadrę kierowniczą i dyrektorską.

Tak15Nie

Takk
@były pracownik 07.09.2018 13:15

Potwierdzam, atmosfera i zarobki są na żenującym poziomie i ten dyrektorek...

mar444
@były pracownik 07.09.2018 13:15

również potwierdzam !!!

mar444
 Opinia

Praca ciężka i stresująca. Aktualnie ogłaszają się na olx poszukują pracowników w Krakowie -doradców handlowych stawka UWAGA 2600 brutto !!! Jest to przedostatnia stawka z tych najniższych , tylko KFC ma mniej , a tak wszyscy dają więcej więc oceńcie sami czy warto....

Zakupowy (nie)Janusz
 Opinia

To czy warto tam pracować zależy od działu, placówki, kierownictwa i ekipy ale ogólnie szału nie ma. Bardzo trudno o awans. Jeśli się tam zatrudniać to na "lekkie" działy. Za takie pieniądze nie ma co zdrowia zjadać na pokryciach lub budowlanym. Na cięższych działach częsciej dochodzi do rotacji pracowników. Nowi niejednokrotnie mają znikomą wiedzę na temat tego, co sprzedają a "szkolenia" z zakresu produktów są bardzo kiepskiej jakości. Klienci oczywiście najczęściej się nie znają na produktach/technologiach więc słuchają rad "ekspertów", znając najczęściej produkty tylko z teorii i kupują to co im polecą, Podejście do klienta beznadziejne. Większość pracowników łazi po markecie jak po muzeum-nie wiedzą od czego tam są. Często unikają kontaktu z klientem bo im się po prostu nie chce. Oczywiście zdarzają się wyjątki. Logistyka na poziomie klient-market-magazyn, beznadziejna. I tak juz na koniec : Castorama się chwali, że maja najniższe ceny-absurd!!! Na wielu produktach ceny maja tak wyśrubowane, że kupowanie czegokolwiek to desperacja i tylko zdesperowanym(lub też nie liczącym sie z kasą) polecam tam zakupy. W innym przypadku radze poszukać podobnych produktów internecie lub u lokalnych sprzedawców.

anonymous
 Opinia

A jak wygląda atmosfera? Czy pracownicy obgadują siebie nawzajem i donoszą na siebie jak w wielu hipermarketach?

Tak6Nie

były pracownik
@anonymous 15.09.2018 23:39

Szczerze to w sumie nie robia nic wiecej poza plotami, konfidentura, i sprzedawaniem sie. A zostala znikoma resztka normalnych pracowników którzy pewnie w niedługim czasie zostawia to (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w Castoramie na Bronowicach.

Tak5Nie

on
@były pracownik 21.09.2018 11:26

czyli same (usunięte przez administratora) Polacy najgorszego typu. Czasami to myślę, że chyba najlepiej zostać jakimś kierowcą. Nie ma wtedy kontaktu, nie trzeba się z nikim użerać.

castorama
 Opinia

A czy jest szansa awansować na kierownika działu tak np. pod 2-3 latach mając wyższe wykształcenie?

Janusz
@castorama 06.10.2018 21:43

Zadałeś dobre pytanie. Ja też jestem ciekawy, czy pracodawca pozwala pracownikom rozwijać ścieżkę kariery, awansować i starać się o podwyżkę? Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby odpowiedzieć na to pytanie? Na stronie Castoramy https://www.castorama.pl/praca/castorama pracodawca zachęca do aplikowania i składania CV.

Toms
 Opinia

Pracowałem w Castorama Bronowice 7lat, nie polecam nikomu pracy w tej firmie a jesli ktos bardzo by chcial spróbować to przynajmniej nie w Casto Bronowice ze zwgledu na "dyrektorka" który który w śmieszny sposób tam próbuje panować. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników, ciagle bieganie po sklepie w przygarbionym sweterku i czepianie sie praciwnikow, kierowników polaczone z darciem r...ja na sklepie w towarzystwie klijentow. Jezyk ktorym sie posługuje dyrektor w czasie wydzierania sie na pracowników to w sumie poziom tej osoby wynikajacy z kultury osobistej, badz tez z niepanowaniem nad soba po odstawieniu jakiegoś leku jesli takowy na taka przypadlosc jest. Podsumowując nie polecam tam pracy nikomu! Wyzysk na maxa, połączony z kiepska kasa (7 lat pracy, wynagrodzenie na poziomie 2200 netto) konfidenci co druga osoba, kierownik porażka.

Tak18Nie

Spejson
 Opinia

Witam, pracowałem w Costoromie na Pilotow aż 2 lata, praca nie przyjemna:( Ludzie lizusy dla dyrektora, traktowanie przez przełożonych nie dobre.Dają umowę na 3miesiące potem na rok i wymiana ludzi.Na urlop wysyłają kiedy im pasuje Nowi będą szybciej zapieprzać żeby się sprawdzić.Nie polecam pracy tam. Wykorzystywanie na maxa

Tak4Nie

Opinia

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w Castorama Polska? Podzielcie się swoim zdaniem!

wojti
 Opinia

Kierownik całkowita pała, skręcenie kostki i 2 miesiące na L4, praca dla koni, zero podwyżek, (usunięte przez administratora) i konfitury, OBI to samo ale lepsze hajsy

Tak12Nie

iuy
 Opinia

Jakie zarobki są w Castoramie? Ile można dostać na początek?

Tak19Nie

profes
 Opinia

Rzeczywiście 3 miesiące to jest mało i aż dziw, że tylko tyle wymagają, ale to dobrze. W dodatku widzę, że na to stanowisko ph dostaje się jeszcze umowę o pracę.

Ludo
 Opinia

Witam,a jak sprawa wyglada z praca na wysokosci ?Np. Jak ktos ma lek wysokosci , kaza mu wykladac jakis towar na wysokie regaly?

Opinia

Witam, pracowałem w Castoramie na Zakopiance 2 lata, praca bardzo mi się podobała:) Ludzie w porządku, wynagrodzenia na poziomie, i traktowanie przez przełożonych też bardzo dobre. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Jedyne co było nie za fajne to to jak pracownicy [usunięte przez moderatora] kierownikowi i nadawali na innych,. ale podejrzewam że w większych firmach tak już jest:) Polecam pracę w Casto:)

jak
 Opinia

Chciałabym przyjąć się do pracy w castoramie ,ale nie wiem, jakie są warunki płacy i pracy ? Czy warto ? Proszę o odpowiedź ?

Opinia

Praca jest dosyć ciężka (zmianowy tryb racy), ale przynajmniej dobrze płatna. Bardzo dobre zaplecze socjalne. Niestety weekendy i różne przerwy świąteczne też są pracujące, ale ogólnie nie jest źle.

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Castorama Polska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Polska

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.