Opinie o Castorama Polska w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Castorama Polska, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Castorama Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska w Kraków

janek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

czy aby na pewno klucze które się u was kupuje nie maja kopi zapasowych mieszczących się u młodego lokatora grota Roweckiego 17/40 klucze zostały dwa razy wymienione i do pokoju i do mieszkania a dalej ktoś wchodzi i niszczy mienie? czy na pewno o tym nic nie wiecie?

sadfsfsdf Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
Klient

czy klucze które sprzedajecie są pewne że nikt ich nie skopiował przed zakupem lub co gorsza na produkcji i wstawił w półkę bo wiecie każdy chciał by spać spokojnie niż wymieniać zamki non stop ale wiadomo że są pewne nie?

janek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.
Klient

tak zapytam czy może niektórzy pracownicy maja może nieswoje dane osobowe bo takie dziwne zachowania w jego obecności ochrony pracowników takie dziwne potakiwanie głową czemu??

Gdybgc Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.
Klient

Tak pytanko czy pana ochrona na zakopiance jest na pewno uczciwa?????? i pracuje na monitoringu by chronić mienie firmy a nie osób trzecich i ich interesuw????? I czy na pewno nie posiada danych prywatnych osóbub trzecich??????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Castorama Polska?

Kierownik acha tylko gdzie
Klient

Wiecie że żeby kupić towar no wpierw musisz iść do cięcia kierowniczego firmy ktura z handlem nie ma nic wspólnego bo inaczej towaru nie dostaniesz bo kierownik go ściągnie i on i inni że sklepuw BHP tych gdzie pracują cięcie a nie kierownicy jak chcecie rękawice robocze to dzwońcie do fiedge do lesia wpierw

Major
@Kierownik acha tylko gdzie

Wpierw to wróć do szkoły podstawowej i naucz się pisać.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Castorama Polska? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Byly pracownik
@Pytanie

W wigielie i sylwestra sa skrocone godziny pracy do 15 zazwyczaj

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Castorama Polska?

luki
Klient

tak działa sprzedaż internetowa w Castoramie: zamawiasz towar na drugim końcu polski na wszelki wypadek podajesz inne dane jako ze ktoś notorycznie przejmuje paczki i listy zamawiasz towar a po rozpakowaniu masz nie dość że inny to jeszcze identyczny jak obecny a jaki zamek do drzwi-którego nie było w ofeercie na tym sklepie takiego zamka, obsługa- wybrane osobniki z Castoramy (usunięte przez administratora)którzy dokładnie wiedzą jaki towar zamawiasz i jaki masz nie polecam

Magda

Płacą od pierwszych dni?

nickmm
Klient

a może jakąś rzetelna opinie o Castorama zakopianka się napisze o tym sklepiku co wy na to

mar444

Praca ciężka i stresująca. Aktualnie ogłaszają się na olx poszukują pracowników w Krakowie -doradców handlowych stawka UWAGA 2600 brutto !!! Jest to przedostatnia stawka z tych najniższych , tylko KFC ma mniej , a tak wszyscy dają więcej więc oceńcie sami czy warto....

Nick

Już 3000 brutto ????

Maria
@mar444

2600 brutto to chyba na 1/4 etatu. A to wyzyskiwacze, (usunięte przez administratora)potrzebują, najlepiej jakby 90% ludzi pracowało za miseczke ryżu jak w Chinach!!!

Seba
@mar444

Teraz płacą 3000 tyś brutto, to jest ok 2200 zl na rękę. Przy czym najniższa krajowa od stycznia będzie wynosić 2800 zl brutto. Każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy w dzisiejszych czasach, jest się w stanie utrzymać za takie pieniądze...

Julia

Niestety ale w castoramie pan kazał mi czekać na niego w kolejce a chciałam się tylko zapytać o cenę po 1godzinie zjawił się pracownik

ciekawy
Kandydat

Czy Castorama zatrudnia teraz tylko przez agnecje pracy?

Casto
@ciekawy

Tak.

szymon

Czyli tak, atmosfera jest jak najbardziej ok, przydatne benefity, stabilne warunki zatrudnienia, w dodatku całkiem fajne premie. Mnie praca tu odpowiada.

Janusz
@szymon

Gdy wliczymy ewentualne premie i inne dodatki do pensji podstawowej to ile dokładnie możemy zarobić za pracę w tej firmie? Chciałbym, chociaż mniej więcej ustalić wysokość wynagrodzenia.

Whoo
@Janusz

2400-2600 netto

Aga

Zdecydowanie nie polecam bezczelność pań ktore pracują przy zwrotach przeszła moje najśmielsze oczekiwania to co przedstawiają reklamy jest kłamstwem nikt tam nie jest pomocny, życzliwy NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ jest wiele innych punktów gdzie też można się zaopatrzyć we wszystko A zakupy robi się z przyjemnością

Jasiek

A jak przebiega rekrutacja w firmie? Czy są jakieś wymagania, które trzeba spełniać na początek?

Ałła Marchwicka

Opinia o Castoramie w Krakowie przy Zakopiance. Po umieszczeniu w internecie pierwszej opinii o logistyce w tej placówce, Pani kierowniczka przeprosiła mnie słowne i administracja Castoramy pisemnie publicznie w internecie. Elegancko! W związku z czym zamówiłam jeszcze tam potrzebne mnie rzeczy. Niestety, znowu totalny koszmar! Nie da się tu nikomu zaufać, nawet jeśli obsługa będzie bardzo miła. Szczególnie proszę uważać te osoby, którzy robią większy remont i kupują wiele różnych rzeczy. Pracownik grzecznie przygotowuje zamówienie, to prawda. Z tym zamówieniem klient przychodzi w ustalonym terminie, te rzeczy niby odłożone. Pracuje już ktoś inny. Ten sprzedawca odbiera zamówienie, które mieliście i z jakiś przyczyn musi jego przepisać. Do głowy nam, kupującym, nie przyjdzie, że w tym momencie robią się różne cuda. Wybrane lustro, którego już nie ma zamienia się na inne, bez zgody klienta, dodatkowo dopisują wieszaki w ilości 6 sztuk, które klient nie zamawiał i które nadają się do stadionu publicznego, a nie do mieszkania. To jest taka, uważam, "lekka zemsta" chyba za poprzednią opinie, na prawie 300 zł dodatkowo... Wiadomo, że można zwrócić wszystko i to w ciągu roku, ale dlaczego, mam kredytować swoimi pieniędzmi Castoramę i tracić dodatkowo swój czas na zwrot towaru, taksówki, przeżywać stresy i itd. Ja już nie wierze w pomyłki w tym sklepie. Złośliwość i celowe działania! Mała ilość zakupów jest tu do przyjęcia, ale dużych zakupów naraz nie polecam nikomu. Z każdym dniem nasz czas jest droższy, ale nikt o tym nie myśli. Coś innego w tym czasie moglibyście zrobić dla siebie. Chcemy cieszyć się odnowieniem mieszkania, ale na każdym kroku spotyka nas koszmar usługowy. Pieniądze za dostawę muszą być pobierane w sklepie i również za wniesienie na wskazane piętro, na podstawie faktury VAT, a nie "daj dostawcy" gotówkę do ręki, jak sugeruję sklep. Inna firma z internetu ( obecnie rozpatrują reklamacje) wysłała mnie kurierem połowę kabiny prysznicowej. Takie są rzeczy, drodzy obywatele... To już chyba ostatni remont w moim życiu, ale, być może, moje doświadczenie pomoże wielu osobą uniknąć podobnych sytuacji. Życzę wszystkim Polakom satysfakcji z zakupów w przedświątecznym okresie.

Klijentka

(usunięte przez administratora) Czeka się na pracownika nie raz po 15 min żaden prywatny sklep nie pozwolił by sobie na takie traktowanie klijentow (usunięte przez administratora) Niestety życie jest brutalne wiem coś o tym bo pracowałam w Castoramie nie będę pisać w której (usunięte przez administratora) I musiałam spędzić

Zainteresowany

Wiecie może czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Castorama Polska