Castorama Polska

Kraków

Opinie o Castorama Polska

iuy

Jakie zarobki są w Castoramie? Ile można dostać na początek?

profes

Rzeczywiście 3 miesiące to jest mało i aż dziw, że tylko tyle wymagają, ale to dobrze. W dodatku widzę, że na to stanowisko ph dostaje się jeszcze umowę o pracę.

Ludo

Witam,a jak sprawa wyglada z praca na wysokosci ?Np. Jak ktos ma lek wysokosci , kaza mu wykladac jakis towar na wysokie regaly?

Witam, pracowałem w Castoramie na Zakopiance 2 lata, praca bardzo mi się podobała:) Ludzie w porządku, wynagrodzenia na poziomie, i traktowanie przez przełożonych też bardzo dobre. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Jedyne co było nie za fajne to to jak pracownicy [usunięte przez moderatora] kierownikowi i nadawali na innych,. ale podejrzewam że w większych firmach tak już jest:) Polecam pracę w Casto:)

jak

Chciałabym przyjąć się do pracy w castoramie ,ale nie wiem, jakie są warunki płacy i pracy ? Czy warto ? Proszę o odpowiedź ?

Praca jest dosyć ciężka (zmianowy tryb racy), ale przynajmniej dobrze płatna. Bardzo dobre zaplecze socjalne. Niestety weekendy i różne przerwy świąteczne też są pracujące, ale ogólnie nie jest źle.

Zostaw opinię o Castorama Polska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Polska