Woj-Bud Usługi Remontowo-Wykończeniowe Wojciech Podlewski

Poznań

Woj-Bud Usługi Remontowo-Wykończeniowe Wojciech Podlewski

Opinie o Woj-Bud Usługi Remontowo-Wykończeniowe Wojciech Podlewski

Sławek

Nie polecam nikomu. Prace na bardzo niskim poziomie za dość wygórowaną cenę. Błędy przy przy pomiarach zapotrzebowania na materiał - za materiał i tak płaci inwestor... Brak reakcji na wezwanie do usunięcia usterek. Kabina zamontowana krzywo, przeciek z każdej możliwej dziury, deszczownia 10 cm nad głową, listwy przypodłogowe niedbale zamontowane, pękające regipsy, głuche płytki, brak protokołu odbioru. Można by tak wymieniać i wymieniać... Po robocie nie odbiera telefonu, a w SMS bardzo wulgarny. Panie Wojtku tak się nie traktuje swoich klientów... @Anna to ciesz się chwilą i uważaj by Ci ściany nie zaczęły pękać, kabina nie zaczęła przeciekać, a płytki nie wydawały głuchego odgłosu. .. Jak byś potrzebowała to mam kilka metrów pięknych płytek które pozostały po złych obliczeniach Pana Wojtka, a za które miał zapłacić.

Sławek

Nie polecam nikomu. Prace na bardzo niskim poziomie za dość wygórowaną cenę. Błędy przy przy pomiarach zapotrzebowania na materiał - za materiał i tak płaci inwestor... Brak reakcji na wezwanie do usunięcia usterek. Kabina zamontowana krzywo, przeciek z każdej możliwej dziury, deszczownia 10 cm nad głową, listwy przypodłogowe niedbale zamontowane, pękające regipsy, głuche płytki, brak protokołu odbioru. Można by tak wymieniać i wymieniać... Po robocie nie odbiera telefonu, a w SMS bardzo wulgarny. Panie (usunięte przez administratora) tak się nie traktuje swoich klientów...

Anna

@Dana Powiezylismy Panu wojtkowi 39 tyś zł na materiały..... 54 dni wykonał zlecenie w jak największej staranności. Rozłożył się co do 1 złotówki. A co najlepsze to 25% rabatu na materiały dostaliśmy. Więc proszę nie oczerbiac Pana Wojtka bo bardziej uczciwego Wykonawcy nie znam. A jak Pani ma coś na sumieniu i chce oszukiwać wykonawców to już Pani sprawa. Dobranoc

Dana

Oszust i nieuczciwy . Odradzam powierzenie mu jakichkolwiek pieniedzy !!!

Wojtek
@Dana 13.11.2017 13:47

Zapraszam na konfrontacje

Dana
@Wojtek 25.01.2018 16:46

Chętnie partaczu! Tylko odbierz telefon i się spotkaj.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Woj-Bud Usługi Remontowo-Wykończeniowe Wojciech Podlewski?

Tomasz

Facet naciaga ludzi... Nie polecam!

Piotrek

Nie polecam, absurdalna firma.

Zostaw opinię o Woj-Bud Usługi Remontowo-Wykończeniowe Wojciech Podlewski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Woj-Bud Usługi Remontowo-Wykończeniowe Wojciech Podlewski