Wik-Bud Dominik Kozłowski

Jasło

Opinie o Wik-Bud Dominik Kozłowski

kwiatuszek

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Miałam ścinane drzewo nad garażami, w bardzo trudnych warunkach, i wszystko zostało wykonane bezbłędnie, szybko i za bardzo dobrą cenę. Dodatkowo wszystko zostało dokładnie posprzątane. A co do tego że jest nie słowny to się nie zgodzę bo to jak się umawialiśmy tak zostało wykonane

gg

czy ta firma jezdzi moze do niemiec

Artur

Dalej szuka jeleni(usunięte przez administratora) i jest nie słowny

biedroneczka

nie polecam tej firmy. znam osobiście gościa i nie płaci pracownikom, ciężko jest wyciągnąć od niego cokolwiek.Wykorzystuje ludzi. Jeśli chodzi o robotę to nie płaćcie mu zaliczek przed ukończeniem bo weźmie kasę i będzie zwlekał z robotą poza tym jest niedokładny

Zostaw opinię o Wik-Bud Dominik Kozłowski - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wik-Bud Dominik Kozłowski