Opinie o Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka w Tarnobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka w Tarnobrzeg

Michał Moreczka Nowy wpis

Nie zgadzam wypłacam wszystkie pieniądze kurwy bite wracajcie do ugandy szmaty.

Abcd

Właściciel zwykły burak.... Nie wypłaca wynagrodzenia które się należy za pracę osobie która się zwolniła. Żeby zarobić trzeba się narobić a i tak kasy nie wypłaca. człowiek bezczelny i chamski omijać szerokim łukiem takich (usunięte przez administratora) Bez wyrzutów pozbawia człowieka który ma na utrzymaniu rodzinę pieniędzy. (usunięte przez administratora) KARMA WRACA.

@Abcd

Czy osoby, które nie dostały swoich pieniędzy robią coś z tym? Zgłosiliście to gdzieś? Może udało się coś odzyskac?

Aba Nowy wpis
@Abcd

Odzyskałeś swoje pieniądze??

Joanna Nowy wpis
@Aba

A ty też może masz podobne doświadczenia?

Aba Nowy wpis
@Joanna

tak wypłacił tylko to co było na papierze reszty nie wypłacił

Transport

Praca w tej firmie to jakieś totalne nieporozumienie, kierownik Łukasz nie ma za grosz szacunku do swoich pracowników, brak mu kompetencji jak na długoletniego pracownika tej firmy, nie interesuje się kompletnie niczym, auta z serwisu wyjeżdżają z takimi samymi usterkami z jakimi tam trafiły, o płyn do spryskiwaczy trzeba się prosić, chyba że za tankowanie uda się dostać 20zl bonu to sobie kup za bon, na rozmowie obiecuje obiecuje, zachwala pracę a w rzeczywiście jest 360° inaczej. Wynagrodzenie w 3 partiach, mega słabo. Nie polecam tej firmy.

Joanna
@Transport

A brak szacunku co znaczy w praktyce? Co takiego dokładnie mówi lub robi?

Anonim123

Proszę o kontakt mailowy osoby poszkodowane przez tego pracodawcę. alicjabis97@interia.pl

Firma Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Kierowca

(usunięte przez administratora) szubrawiec, ludzi ma za nic. Przyjmuje i zwalnia z dnia na dzień. Kierowcę jeżdżącego pod firmą od wielu lat zwolnił bez wcześniejszego informowania za pójście na L4 o którym informował już dużo wcześniej. Mnie zwolnił bez żadnego wcześniejszego sygnału również z dnia na dzień bez konkretnego powodu ( zaznaczę ze pracownicy spedycji pod którą wykonywane były kursy byli zadowoleni z jakości mojej pracy). Naczepy w fatalnym stanie, ogumienie z wystającymi drutami, opony wymieniane dopiero po wystrzale. W połowie naczep niesprawne ABS. O nic nie można się doprosić. Nawet płynu do spryskiwaczy nie dadzą, ponieważ kierowca sam musi sobie kupić jeżeli chce mieć. Kierownicy głupki bez pojęcia i nie pomocni, również ludzi mają za nic. Dziwne wypłaty w dogodnym systemie ratalnym. Ogólnie (usunięte przez administratora) na kółkach tylko panie brzydkie.

Mariusz

Wszystko to prawda. Pozdrawiam

@Mariusz

Kolego, to jest ta firma, co obsluguje m.in. GEISa i FRESHa?

@Kierowca

Kolego, to jest ta firma, co obsluguje m.in. GEISa i FRESHa?

Zzz
@xxx

Tak, to są bracia. Ta firma i Ramaro (teraz chyba Ramaro trans) obsługują fresh oraz gais.

@Zzz

Dzieki za odpowiedz.

Były
@Kierowca

Zapomniałeś dodać, ze w tej firmie jak i ramaro nie ma pieniędzy na podstawowe rzeczy typu płyn do pryszkiwaczy, żarówki czy rękawice robocze. Do tego „kierownicy lukasz i tomek” to zwykle chamy które dodatkowo przywłaszczają sobie firmowe produkty a Michalowi wmawiają, ze kierowcy wszystko maja ????

Dorota
@Były

Ponownie pojawia się wątek tych dwóch kierowników w firmie, czy te osoby są tam od dawna i dlatego mają taką władze i wpływy? Skoro reprezentują taki poziom, a do tego pracownicy widza ich nieodpowiednie zachowanie, to dlaczego nadal tam pracują? Nikt tego nie zgłasza?

Jakiś czas temu

Witam, czytam i popieram. Drodzy Państwo, miałem okazje pracować w firmie Michała Morki który jest bezpośrednio związany z firma Ramaro. Od pierwszego dnia dostajesz umowę o prace, wynagrodzenie jest wypłacane w umówionej wysokości, nadto zawsze w terminie. I to chyba tyle z pozytywnych stron. Większość samochodów w kiepskim stanie technicznym choc za mojej kadencji zaczęli dobierać „nowe używane” Renault gamy T. Jeżeli chodzi o naczepy, popieram przedmówców. Są one w stanie tragicznym, bez świateł, hamulców czy porządnych opon. Wystające druty to taki standard w tej firmie ;D Kontakt z właścicielem firmy utrudniony, brak szacunku do pracownika jest widoczny przy każdej rozmowie. Na Śląsku jak kolega wcześniej wspomniał jest dwóch „kierowników” którzy od krawężnika wiele się nie różnią. Rozmowy z Tomkiem czy Łukaszem należą do tańca z gwiazdami, ja czegoś potrzebuje a oni nie dadzą, ale dlaczego ? Firma nie ma pieniędzy. Pracowałem tu ponad pol roku, było to pol roku za dużo. Szkoda, bo kasa w terminie i nikt nie wtrąca się w prace ale jeżeli mam ryzykować własnym życiem jeżdżąc tymi cmentarzami na kołach to dziękuje serdecznie.

Maja
@Jakiś czas temu

A czy próbowaliście kiedyś zgłosić to gdzieś? Jako pracownicy. Że w takim stanie są samochody i naczepy? Przecież jakieś BHP musi być przestrzegane, tu chodzi o zdrowie i życie.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka
  • Jana Matejki 14 lok. 57
    39-400 Tarnobrzeg
  • NIP: 8672087980 REGON: 180363467

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042