Opinie o Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka w Tarnobrzeg

Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka
counter
Kierowca Nowy wpis
Były pracownik

(usunięte przez administratora) szubrawiec, ludzi ma za nic. Przyjmuje i zwalnia z dnia na dzień. Kierowcę jeżdżącego pod firmą od wielu lat zwolnił bez wcześniejszego informowania za pójście na L4 o którym informował już dużo wcześniej. Mnie zwolnił bez żadnego wcześniejszego sygnału również z dnia na dzień bez konkretnego powodu ( zaznaczę ze pracownicy spedycji pod którą wykonywane były kursy byli zadowoleni z jakości mojej pracy). Naczepy w fatalnym stanie, ogumienie z wystającymi drutami, opony wymieniane dopiero po wystrzale. W połowie naczep niesprawne ABS. O nic nie można się doprosić. Nawet płynu do spryskiwaczy nie dadzą, ponieważ kierowca sam musi sobie kupić jeżeli chce mieć. Kierownicy głupki bez pojęcia i nie pomocni, również ludzi mają za nic. Dziwne wypłaty w dogodnym systemie ratalnym. Ogólnie (usunięte przez administratora) na kółkach tylko panie brzydkie.

Administrator

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Nie widać zbyt wielu wieści o firmie Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka w miejscowości Tarnobrzeg, może ktoś z pracowników da znać co u nich się dzieje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka - Tarnobrzeg

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Matejki 14 lok. 57
    39-400 Tarnobrzeg
  • NIP: 8672087980 REGON: 180363467
Firma Handlowo Usługowa - Michał Morka