Opinie o Meest Polska Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meest Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meest Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meest Polska Sp. z o.o. w Dębica

Przesyłka wysłana na nieprawidłowy adres , wraca do centrali w Dębicy . Po miesiącu oczekiwania na ponowne nadanie na prawidłowy adres nie doczekałem się. Po kilkukrotnej interwencji z infolinią oraz mail-em nie otrzymałem odpowiedzi gdzie jest przesyłka. Nie wiedzą kompletnie nic, odsyłają a to mail-a napisać, a to zadzwonić jutro itp- typowa spychologia. Sprawa zgłoszona do rzecznika praw konsumenta .- unikajcie jak ognia firmy meest polska.

Krystian

Szkoda marnować czasu na ich usługi, paczka 2 razy wysłana do magazynu w niemczech i nikt jej nie odebrał, wróciła do sprzedawcy.

AB

Paczki z Chin nie trafiają do odbiorcy.

Karina

Chciałam zrobić prezent dla swojego tata i wysłała przesyłkę z Polski do Ukrainy szła przesyłka 19 dni z tym wszystkim przyszła Inna przesyłka dokładnie CROKSY (тапочки ) Zamiast elektroniki na 400 € Nie polecam

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Meest Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Magazynier - Pakowacz?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
T. Y

Wypłaty nie realizowane w terminie. Ciągle problemy i przerzucanie winy za kiepską organizacje na pracownika-masakra.

Olek

Coraz gorzej z dostawą pączek nie wiem czym to jest spowodowane kurierzy biorą paczki i nie dostarczają niby z powodu nieobecności adresatów bzdura totalna ktoś czeka a efekty coraz bardziej marne

Artur

Ogólnie w Polsce Firma sprawnie i szybko wysyła tylko już na Ukrainie rowerem byłby szybciej nawet kilkaset kilometrów. Paczka wysłana rano 24.04.2020 , na Ukrainie Lwów była odebrana 29.04.2020 w centrali dziś mamy już popołudniu 04.05.2020 i jest nadal w tym samym punkcie , nie rozumiem tych ludzi co tam pracują , to świadczy jakie mają podejście do ludzi ...pozdrawiam .

Ala

Można tutaj pracować na pół etatu?

:D

My już mieliśmy internetową konsultacje!! Po starej!! Ale tak się dowiem :)

Jarek

Bardzo dobry pracodawca i pewnie dlatego nikomu nie zależy na pisaniu opinii?

Cbn

Szybka dostawa paczek, dobra jakość obsługi.

N--r

Moje sugestie dla Meest Polska Sp. z o.o.: Bardzo mili ludzie, dobre warunki pracy

Vica

z alli już lepiej, bo wcześniej to była masakra..chyba popracoiwali i teraz smiga

Iryn_q

Paczka do Ukrainy doszła bez problemu. Trochę dłużej niż miało być ale w sumie to nienajwazniejsz4

janek

Otrzymałem paczkę z Wielkiej Brytanii bez problemów, chwilę szła, ale bardzo dobry kontakt i informacje mailowe od firmy. Moje sugestie dla Meest Polska Sp. z o.o.: brak Lubię atmosferę w Meest Polska Sp. z o.o. za: dobra dostawa paczek

Janek

Moja paczka z USA przyjechała do mnie do domu w 2 tygodnie i zapłaciłem w moim odczuciu mało, więc jestem zadowolony

Iza

W tym wątku znajduje się wiele negatywnych komentarzy ze strony klientów firmy, a jakie jest zdanie pracowników? Czy jesteście zadowoleni z warunków pracy? Meets Polska zajmuje się dostarczaniem przesyłek, również w wypadku, gdy zagraniczne sklepy nie oferują wysyłki do Polski. Czy osoby zatrudnione otrzymują jakieś zniżki na usługi świadczone przez firmę? Może obecnie poszukiwani są nowi pracownicy? Na stronie internetowej pracodawcy nie ma informacji na ten temat.

Stelline

Firma Meest Polska to kompletna porażka. Deklarują czas dostawy jako siedem dni. Za każdym razem czekałam na przesyłkę ponad miesiąc. Po tym, jak paczka do nich dochodzi, zanim pojawi się na stronie internetowej ciągnie się to sporo czasu. Następnie, by zlecić wysyłkę przesyłki trzeba czekać kolejne około dwa tygodnie (!) , w międzyczasie trzeba oczywiście próbowac się kontaktować- najczęściej bez konkretnej odpowiedzi. Od zlecenia wysyłki do otrzymania jej mija znów mnóstwo czasu, podczas którego Meest zbywa nas, że paczka już,zaraz ruszy w dalszą drogę ,bądź że zatrzymana była na cle, mimo że nic takiego nie ma miejsca. Jestem zniesmaczona i zdenerwowana. Aktualnie czekam na kolejną przesyłkę, która od 15 dni znajduje się na magazynie Meest, nie mogę się jednak z nimi skontaktować ani zlecić wysyłki. (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Meest Polska Sp. z o.o.: Powinni zacząć wreszcie normalnie traktować klientów!

Manek

Paczka od ponad 40 dni jest w drodze do KIOSKU RUCHU!! Mimo iż zamawiałem ja na adresy domowy a nie odbiór w punkcie. Jakaś jawna kpina z klienta. Dodatkowo brak odpowiedzi na zapytanie.

Malwina
@Manek

Czy paczka do Ciebie dotarła? Mam podobny problem.

ali

Nie polecam, paczkę wcięło na stronie jest informacja że czeka w kiosku mimo, że została zamówiona na adres domowy. W kiosku jej niema. Z uzyskanej informacji mailem od 30 dni wraca do sortowni. Porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o Meest Polska Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w Meest Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meest Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meest Polska Sp. z o.o.?

Meest Polska Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Transportowców 5
    39-200 Dębica