R.K. Chłód-Klim Rafał Kowalski

Legionowo

Opinie o R.K. Chłód-Klim Rafał Kowalski

Klient

Przed skorzystaniem z usług polecam sprawdzić ceny rynkowe, ponieważ Pan Rafał delikatnie mówiąc naciąga - oferuje niebagatelne ceny za swoje usługi czy też wymianę podzespołów. Po kilku latach wspolpracy moja firma została nieuczciwie potraktowana przez Pana Rafała.

Tomasz

Wszystko w jak najlepszym porządku. Dobre ceny, sprawy i profesjonalny montaż – nic tylko polecać. Jedyne, do czego mogę mieć uwagę, to musiałem czekać na montaż parę dni, ale to zrozumiałe przy takim obłożeniu klientami.

klientka

Super, polecam każdemu tę profesjonalną i rzetelną firmę. Posiadają profesjonalne markowe urządzenia(trudny wybór) ale warto posłuchać się ich doradztwa. Co do ceny: jeśli chcesz mieć coś na lata to warto wydać parę groszy więcej i cieszyć się z komfortu przez długie lata.

klient

Jestem bardzo zadowolony z montażu firmy R.K. Chłód-Klim. Profesjonalne podejście i profesjonalny markowy sprzęt, cena zadowalająca.Polecam.

Zostaw opinię o R.K. Chłód-Klim Rafał Kowalski - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R.K. Chłód-Klim Rafał Kowalski