Grupa Buffalo Bill Jantar

Stegna

Opinie o Grupa Buffalo Bill Jantar

Prosimy czytać uwagi na dole strony

Drodzy Państwo, cytuję: "Pamiętaj, aby Twoja opinia była (..) jak najbardziej merytoryczna". Z mojej strony polecam tym, którzy lubią kontakt z naturą - wychowanie koni odbywa się tu zgodnie z zasadami ich psychologii i socjologii, z uwzględnieniem ich potrzeb stadnego życia etc.

Dicky

dzikie miasteczko
@Dicky 02.07.2014 23:55
To istne piekło współczuje pracownikom i gościom. Radzę dobrze poczytać przed wizytą lub czym kolwiek związanym z tymi ludźmi...

w 100% zgadzam się z poprzednikiem i stanowczo odradzam

Zostaw opinię o Grupa Buffalo Bill Jantar - Stegna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Buffalo Bill Jantar