Delpol Event Production S.C.

Opinie o Delpol Event Production S.C.

nvmnd

Na poczatku mozna sie zachwycic. Szefostwo obiecuje zlote gory, rozwoj zawodowy, miliony wyjazdow, wzrost pensji, premie i warunki pracy conajmniej jak w Googlu. Niestety o podwyzke trzeba sie dopraszac (ale tylko w taki sposob zeby szef pomyslal, ze to byl jego pomysl), rozwoj tylko jak sobie go sam zorganizujesz (oczywiscie za wlasne pieniadze), o wyplate trzeba sie dopraszac i nigdy nie wiesz ile zarobisz. Szef jest cholerykiem, milion pomyslow na minute ale na nic nie chce dac pieniedzy. Potrafi zrobic awanture o zle przykrecona srobke, a gdy na prawde sie cos sknoci, to okazuje sie potulnym barankiem. Zatrudnienie oczywiscie na zlecenie/ na czarno/ ewentualnie na 1/4 etatu na umowe o prace na minimalna krajowa. Dla osob o silnych nerwach, ktore nie boja sie walczyc o swoje i wiedza jak znosisz wiecznie zmieniajaca sie atmosfere w pracy.

Czy uważasz że byłeś odpowiednio wynagradzany finansowo w firmie Delpol Event Production S.C.? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Delpol Event Production S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delpol Event Production S.C.