Niekompetentny człowiek! zazyczył sobie (usunięte przez administratora)za pakiet ślubny dla 5 osób (czesanie)! ( Na poczatku mialo to byc 3 osoby za 900zl ale pozniej stwierdzil ze jak ma juz daleko jechac to chcialby 5 osob). Dzień przed ślubem kiedy ja jestem już na miejscu napisał żeby mu zrobić przelew BLIKIEM jeśli chce zeby przyjechał. Przez tel mowił żeby wysłać mu zdjecia fryzur ktore chce tesciowa i siostra... nagle sie okazuje ze on nie ma wsuwek! to ja mam miec wsuwki na swoj slub a jemu zaplacic 1500zl!! Przyjechał spózniony z "asystentką" ktora okazala sie jego narzeczoną! nikogo o tym nie poinformował ani nie zapytał czy mi to odpowiada. Obca Pani w moim pokoju chodzi po mojej ślubnej sukni- dwa razy ja stracila! myslalysmy ze jest spozniony to ta kobieta mu pomoze okazało się ze ona przyjechala tylko sobie tam byc. Nie wiedzial co robi nie zna sie na czesaniu, nie przywiozl wsuwek... moje wlosy zaczal robic 15 minut przed moim planowanym wyjsciem mial byc kok lub loki ktore mu pokazywalam jak na zdjeciu powyzej. On proponowal eleganckiego koka a zrobil mi jakies gniazdo na glowie, nie lad, nie zapytal czy to chce... kiedy powiedzialam ze nie wyjde tak a wszystkie kolezanki powiedzialy ze ta "fruzura" wyglada tragicznie zaczal sie na wszystkich drzec ze maja(usunięte przez administratora) Miesiac po slubie kiedy napisalam do niego wiadomosc co mysle na ten temat dostalam odpowiedz ze to nie był koncert zyczen i ze powinnam isc do psychiatry !