Opinie o Radosław Biały Fryzoteka w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radosław Biały Fryzoteka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Radosław Biały Fryzoteka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radosław Biały Fryzoteka w Kraków

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Radosław Biały Fryzoteka można pracować na pół etatu?

Radek Nowy wpis

@Emilia To jest forum przeznaczone dla pracowników natomiast klienci powinni kierować uwagi na inny adres.

Radosław Biały Nowy wpis
@Radek

Witam Bardzo dziękuje za zareagowanie na post @Emilia,ale wychodzi na to, że mamy takie samo imię i ktoś może to odebrać, że ja pisałem tego posta. Pozdrawiam Radosław Biały

Emilia

Nieprofesjonalne zachowanie właściciela i wyśmiewność. Narzucanie własnego zdania i nieliczenie się ze zdaniem klienta. Nie polecam wręcz odradzam szanującym się klientom

Radosław Biały Nowy wpis
@Emilia

Dzień dobry. Proszę mnie uświadomić o co chodzi dokładnie ? Nie pracowałem w przeciągu ostatnich trzech miesięcy z nikim o takim imieniu Po za moimi stałymi klientkami, które wydaje mi się, iż są zadowolone z mojej obsługi. Nie rozmawiałem też w żadnej innej sprawie. Moje pytanie czy chodzi o Fryzotekę w Krakowie?

Gabrysia

Zawsze mega zachwyt ???? Połowa moich koleżanek już tam chodzi Zresztą przez koleżankę tam trafiłam Kto nie był musi spróbować ???? Chodzę do Natalii i Agi w zależności która ma wolny termin Ale zawsze mam piękny kolor i wypielęgnowane włosy Bardzo polecam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Radosław Biały Fryzoteka? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
MCH

Hej, Ja też mam niemiłe doświadczenia z Fryzoteką na Wielickiej. Nie dość, że fatalne obcięcie włosów, dwa razy zmieniany kolor, dekoloryzacja, to jeszcze brak profesjonalizmu. Kilka razy wytknięto mi, że mam siwe włosy (po to przyszłam na zabieg farbowania), wpajano, że ciemny , kasztanowy kolor to bląd. Masakra. Zapłaciłam, bo było mi żal fryzjerki, która bez mrugnięcia okiem powiedziała cenę ..... tu przemilczę. Miał się ze mną w tej sprawie kontaktować właściciel salonu, ale jakoś chyba nie ma czasu. Zdecydowanie nie polecam

KK

Drugi i ostatni raz na Wielickiej. Dwa razy ta sama fryzjerka. Dwa razy broda i włosy. Za pierwszym razem broda mało dokładnie Ale do przeżycia. Ale drugi raz to już naprawdę fatalny efekt. Włosy ok - mało roboty. Ale broda? Po powrocie do domu okazało się, że lewa strona dwa razy dłuższa niż prawa, góra z lewej dłuższa niż dół z prawej... No jakaś masakra... W lokalu nie było czasu na dokładniejsze sprawdzenie. Lustro daleko - z takiej odległości wyglądało że jest dobrze. Niestety zapuszczanie brody zakończyło się wydatkiem za usługę a w domu i tak maszynka w rękę i własnoręczne wyrównywanie. Nawet nieźle mi wyszło z tego co ta pani pozostawiła.

Mika

Szkoda, że nie wiem jak pani miała na imię, ale trudno-na opinie zakładu pracują wszyscy. No przykro to stwierdzić, ale idąc na strzyżenie spodziewałam się wiele, a okazało się, że mimo wszczesnienszych dokładnych uzgodnień pani zrobiła coś zupełnie innego i wycięła mi 2/3 włosów. Fryzura nie do naprawienia i czeka mnie meczarnia z układaniem. Zupełna klapa. Nie polecam.

anna

witam, byłam wczoraj we Fryzotece, i jestem bardzo zadowolona zarówno z efktu końcowego jak i z przebiegu wizyty, pani która mi ścinała włosy miałana imię Natalia . Nie wiem czyto ta sama pani co w opiniach powyżejczy tylko zbieg okoliczbości ale ja polecam.

Dzis byłam u pana Radka..Pełen profesjonalizm.. Potrafi doradzic i to mycie z masazem głowy..rewelacja.. Szczerze polecam..

coffee-l

wróciłem wczoraj od fryzjerki o imieniu Natalia...w skrócie-TOTALNA PORAŻKA, MASAKRA... Ta kobieta nie wie po co chyba tam jest. teraz jest dużo otwartych firm które pielęgnują zwierzęta, tam powinna owa Pani złożyć swoje CV, chociaż też nie wiem czy nie szkoda by było zwierzątek, one też mają swoją godność.. Pseudo fryzjerka dostała konkretna instrukcję co ma zrobić, a ona zrobiła rach ciach swoja wizję i totalnie zepsuła mi moje włosy. Ma swoją "jakąś" wizję odnośnie fryzury która jest bardzo daleka od wydanej instrukcji i daleka od jakichkolwiek kanonów mody, kieruje sie własną wizją rodem z czasów bliżej nieokreślonych.. Wstyd zeby po ścięciu włosów trzeba było chodzić w czapeczce zeby zakryć jej "pracę" Do tej pory korzystałem z usług fryzoteki i raczej moja noga tam więcej nie powstanie, nie rozumiem dlaczego zatrudnia się tam takie podrzedne fryzjerki a nie stawia na jakosć, bo ztego co zauważyłem fryzoteka zaczęła robić się bardzo fajnym zakładem i budowała swoja pozytywną opinię całkiem skutecznie, ale zatrudniając takie osoby raczej przekreśla swoja renomę i skutecznie odstrasza klientów. Ja raczej nikomu nie polece już usług tego zakładu, a raczej usług wyżej wymienionej Natalii.. Pozdrawiam

Jacek

Byłem dwa razy, za pierwszym razem u Jednej Pani /nie pamiętam imienia/ czułem się jak u Maniewskiego za najlepszych czasów: masaż, 50 minut pracy, pełne zrozumienie. Za drugim u Pani bodajże Natalii jak w podblokowym zakładzie z głębi nowej huty. Masakra: nie potrafiła zlokalizować środka głowy, za uszami zostawione miałem jakieś frędzle, baki zrobiła po swojemu mimo jasnej instrukcji. Wnioski: sam nie wiem, dziwne, że wpuszczają w swije szeregi amatorów, nie wiem w jakim celu: żeby odbębnić facetów??

twojstary

jednak sytuacja dotyczyla innej pani - nowo zatrudnionej. Pania Dominike przepraszam za ta pomylke i oczywiscie goraco polecam, bo jest jedna z swietnych fryzjerek o ktorych wspomnialem na poczatku.

twojstary

Do tej pory chodziłem do fryzjera tylko do Fryzoteki, ale po dzisiejszej wizycie wiem, że moja noga już więcej tam nie postanie. Co prawda są tam panie, które świetnie znają się na swojej pracy, ale dzisiaj trafiłem na panią o imieniu Dominika, która tak jak pisze poprzedniczka, powinna się zająć strzyżeniem owiec, a nie ludzi. Niestety, ale fryzjerka która ma problem z wycięciem włosów za uszami, która zamiast spełnić prośbę klienta, wykonuje swoją "wizje" i kończy strzyżenie po 20 min zostawiając pełno niedoskonałości, które nadają się na powtórną wizytę, oczywiście już u innego fryzjera, nie robi wam dobrej opinii. Cena 45 zł za taką usługę to jakiś śmiech. Radzę omijać.

Klaudia

Jestem bardzo niezadowolona ze ścięcia, pani, która zajęła się strzyżeniem moich włosów powinna zająć się strzyżeniem owiec bo tak jej wychodzi owo ścinanie. Nie sądziłam, że prośba aby zachować długość włosów a pocieniować od linii brody będzie tak trudna do spełnienia. Zapuszczałam włosy przez pół roku a obecnie mam zamiast włosów strzępy bo tak mocne cieniowanie pani zastosowała. Ręce opadają na takich fryzjerów.

Zostaw merytoryczną opinię o Radosław Biały Fryzoteka - Kraków

Radosław Biały Fryzoteka
  • Wielicka 42U lok. 5