Grabowska-Romanko Magdalena Salon Fryzjerski Diva

Opinie o Grabowska-Romanko Magdalena Salon Fryzjerski Diva

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Diva Salon Fryzjerski Magdalena Grabowska-Romanko?

Ania

Zniszczone włosy po wizycie, Panie Magda to jak amator tylko ską te tytuły kursów w mediolania, w życiu tam nie pójdę. Dużo do zapłaty - a robota zrobiona gorzej niż u fryzjera osiedlowego.

Monika

Niszczą włosy ktore będę musiała regenerowac ze 2 lata. Spalone włosy. I tyle kasy wyrzucone w błoto inny zaklad poprawia dive. Nie polecam w 100 %. Obsluga tez ma wiele do życzenia fatalnie. Za duzo kursow a za mało doświadczenia.

Aleksandra

Lipa i tyle ceny z kosmosu i zepsute włosy tyle potrafi

Wiesz czy łatwo jest dostać premię w firmie Diva Salon Fryzjerski Magdalena Grabowska-Romanko czy wymaga to jednak sporo wysiłku? Napisz nam jak wygląda u nich praca! Twoja opinia się liczy!

Zostaw opinię o Grabowska-Romanko Magdalena Salon Fryzjerski Diva - Pszczyna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grabowska-Romanko Magdalena Salon Fryzjerski Diva