Specjalistyczny Zakład Carsekt Marcin Zacharenko

Huta Palędzka

Opinie o Specjalistyczny Zakład Carsekt Marcin Zacharenko

mark55

Stanowczo odradzam korzystania z usług firmy Carsekt. Pracownicy tej firmy są całkowicie niekompetentni. Zniszczenia i straty, które zostały wyrządzone podczas wykonywania usługi są olbrzymie. W dodatku podejście pracowników tej firmy do zgłoszonych przez nich zniszczeń jest nie do przyjęcia. Usługa, która została wykonana w sposób całkowicie nieprofesjonalny nadaje się do telewizji i do sądu. Jeszcze raz stanowczo i radykalnie odradzam wszystkim korzystanie z usług firmy Carsekt.

Marcin Zacharenko
@mark55 28.10.2012 23:48

Proszę o ujawnienie danych autora tego oszczerstwa, anonimy są dla błaznów i błazeńskich portali, zainteresowanych rzetelna informacją zapraszam na stronę naszej firmy www.carsekt.pl

Zostaw opinię o Specjalistyczny Zakład Carsekt Marcin Zacharenko - Huta Palędzka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Specjalistyczny Zakład Carsekt Marcin Zacharenko