Opinie o Phu Artex Danuta Siejkowska w Gąsawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Phu Artex Danuta Siejkowska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Phu Artex Danuta Siejkowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Artex Danuta Siejkowska w Gąsawa

Klient

Pan lub Pani "Sanawa" wyczerpali temat. Jak o coś się klient upomni zostaje zmieszany z błotem a wykonana praca bez komentarza....

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Phu Artex Danuta Siejkowska?

MiMar Nowy wpis

Uwaga! Przestrzegam! PHU Artex Sp. z o.0. Otrzymatem zapewnienia i gwarance znajomosci materiatu. Zlecona przeze mnie praca nie stanowita da ekipy najmniejszego problemu, o czym wielokrotnie zostatem zapewniony. Zakres prac byt z góry ustalony, granica potozenia materiatu oraz metraz wyznaczony. Uwagi co do ktadzenia materiatu byty przekazywane na biezaco, a metoda potozenia byta niezgodna ze sztuka budowlana oraz zalecen w instrukcji producenta W efekcie ptytka zostata potozona bardzo nierówno.. fala Laser, poziomice czy chociazby zwyczainy sznurek to dla tej ekipy cos o czym nie maja pojecia Zmuszony drogi materiat i wyrzadzone straty

Zgadzam się z opinią innych ludzi. Ta firma to zwykli (usunięte przez administratora) Nie wypłacaja należnych pieniędzy za wykonaną pracę (usunięte przez administratora) kłamią że klienci nie płacą i trzeba czekać mało tego zastaraszaja i grożą w momencie jak ktoś chce odzyskać pieniądze. Najgorszym agresorem jest mąż właścicielki. Pod wpływem alkoholu wydzwania i grozi

Bronisław

I długo tam pracowałeś w takiej atmosferze? Co z tymi zaległościami? Jak będziesz chciał je odzyskać?

Urszula

O kurcze z tym alko to przegięcie. Ale on tylko w domu pije tak? Czy okazało się, że przyszedł napity do firmy i tutaj afery robił? Z tym to raczej nie dałoby rady nic zrobić co nie?

MEG

Prosze o kontakt

Wkurzona Nowy wpis

To prawda. U nas ta sama sytuacja. Usługa wykonana, faktura nie opłacona. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej zapewnienie, że przelew będzie tego samego dnia. Następnego kontaktu nie można nazwać rozmową, od razu przeklenstwa wykrzyczane w słuchawkę. Serdecznie odradzam, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

Czy Phu Artex Danuta Siejkowska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pan kupił towar na przelew i nie zapłacił do dzisiejszego dnia jak dzwoni się to nie odbierają obiecują ze już płacą i tak 2-rok to są zwykli naciągacze

Rozmowę kwalifikacyjną w Phu Artex Danuta Siejkowska masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko PRACOWNIK BUDOWLANY?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
klient

UWAGA nie ufajcie tej firmie bo oszuka nie płaci za towar

Sanawa

UWAGA (usunięte przez administratora) Chciałbym przestrzec wszystkich przed nawiązywaniem jakiejkolwiek współpracy(usunięte przez administratora) Jako zleceniodawca ,możesz spodziewać się: - nierzetelnego wykonania powierzonych prac - nieterminowego wykonania prac - kradzieży powierzonych materiałów - nierozliczenia zaliczek - wysłuchiwania bajek o dokonaniach firmy - wpadania w furię pana (usunięte przez administratora) za każdym razem gdy wskażesz mu błąd w rzetelnym wykonaniu prac - alkoholizmu Jako pracownik możesz spodziewać się: - mobbingu (usunięte przez administratora) - ciągłego poganiania i wysłuchiwania ze Ci nie zapłaci - braku jakiejkolwiek umowy - braku zapłaty za wykonaną pracę Poniższe zarzuty nie są wyssane z palca, wiem, widziałem, przeżyłem. Nie bierz tej firmy bo wykończysz się nerwowo, a jako pracownik omijaj baaaardzo szerokim łukiem, bo pieniędzy za pracę na pewno nie zobaczysz.

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Artex Danuta Siejkowska - Gąsawa

• Jak się pracuje w Phu Artex Danuta Siejkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Phu Artex Danuta Siejkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Phu Artex Danuta Siejkowska
  • Konopnickiej 6