Opinie o Servis-Dach Usługi Blacharsko-Dekarskie Mariusz Niderfijer w Wieniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Servis-Dach Usługi Blacharsko-Dekarskie Mariusz Niderfijer. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Servis-Dach Usługi Blacharsko-Dekarskie Mariusz Niderfijer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Servis-Dach Usługi Blacharsko-Dekarskie Mariusz Niderfijer w Wieniec

Administrator Nowy wpis

Firma Servis-Dach Usługi Blacharsko-Dekarskie Mariusz Niderfijer poszukiwała pracowników na stanowisko Blacharz Samochodowy. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Gabriela Nowy wpis

widziałam, że podobno maja tu przystępne ceny... ciekawe jak to odbija się na bieżących zarobkach. Wiecie czy przyjmują obecnie do siebie osoby bez doświadczenia? chłopak będzie szukał czegoś w okolicy i właśnie patrzę po firmach a tutaj nawet dobre oceny są. nauczyłby się czegoś konkretnego? ;) ile osób teraz jest w razie czego w zespole i czy jest jakieś miejsce?

Koki Nowy wpis
@Gabriela

Wiem że potrzebują pracowników proszę się zglosic

IWI

Z czystym sumieniem polecamy firmę Pana Mariusza i jego ekipę. Firma Servis-Dach wykazała pełen profesjonalizm na każdym realizowanym etapie budowy. Doświadczenie w branży ,duże zaangażowanie w powierzone im zadania oraz ich kompetencja sprawiła, że wizyty na budowie to sama przyjemność :) Brak jakichkolwiek zastrzeżeń ! Polecamy :))))

Kamyk
@IWI

Zgadzam się z opinią Iwi

Danuta
@IWI

Super, akurat poszukuję dobrej firmy. A powiedz jak u nich z cenami? Są przystępne?

Kamyk Nowy wpis
@Danuta

Jak na te trudne czasy to tak

Kamyk

Panie Mariuszu życzę zdrowia trudno uwierzyc co sie stalo bedzie dobrze kto bedzie dachy naprawial w okolicy niech pan szybko stanie na nogi

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Servis-Dach Usługi Blacharsko-Dekarskie Mariusz Niderfijer? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Rumac

Zdecydowanie nie polecam!!! No chyba, że ktoś lubi być przez 8 miesięcy zwodzony przez właściciela firmy. A dachu jak nie było tak nie ma!

Zyta
@Rumac

To niemozliwe chyba o innej firmie mowa

I nie bedzie

Mirek
@Rumac

Przedmówca niewie co pisze .Pan Mariusz jest człowiekiem solidnym i pracowitym . Tylko jak każda firma w tym kraju ma problemy z ludzmi

@Rumac

Nie rozumiem opinii rumaca firma jest ok

@Mirek

No właśnie brak rąk do pracy a co ma zrobić jeden człowiek

@Rumac

Dziś ludzie chcieliby dostawać pieniądze za nic na budowie jest ciężko ale w tej firmie zle nie płacą

0dp
@Serwis dach

I dobrze czasem niektórym trzeba utrzeć nosa

Mgr.Andrzej
@Rumac

Witam. Chyba Pan nie rozumie czym jest prowadzenie firmy. Czasami trzeba być ,,człowiekiem'' i poczekać dłużej, w tych czasach są wielkie problemy z pracownikami, Pan Mariusz stara się robić wszystko jak należy jednak niektóre rzeczy nie są jego winą. Pisanie negatywnej opinii w takiej sytuacji jest kolokwialnie mówiąc nietaktowne.

Teodor

Servis Dach pokazał co potrafi na dachach domów w mojej rodzinie, stare dachy z wymianą eternitu, bez dobrych projektów i z więźbą do odtworzenia, nowe dachy z dachówką i z blachodachowką, obrobione i dopracowane dla oka, czeka się dlugo na termin realizacji ale to o czymś świadczy. Taka firma nie czeka chyba na zlecenia, tylko zlecenia na nią.... . Z pewnością polecam.

Odp
@Teodor

Ja też polecam solidna firma

mirek

Jakiś tam pisze,że firma p. Mariusza powinna zostać pozwana (gdzie ,chyba chodzi mu o sąd) za żle wykonany dach. Ja mieszkam w Wieńcu i mój dach i nie tylko wykonywała firma p.Mariusza jestem bardzo zadowolony z rzetelności,punktualności oraz fachowości.Jeśli ten chce się przekonać to proponuję spotkanie,ja pokażę dach i resztę wykonanej pracy, a on u siebie to porównamy

Nikt z rodziny i znajomyc
@mirek

Tez powinnnam ich pozwać

Serwis dach
@Nikt z rodziny i znajomyc

Ja ciebie pozwę i spotkamy się w sądzie

@Serwis dach

Informuję że każdy wpis podający niprawdziwe dane o mnie i mojej firmie traktować będę jako pomówienia i naruszenia moich dóbr osobistych a także renomy mojej firmy, co będzie wiązać się z odpowiedzialnością prawną twórcy tego wpisu

Iwona
@Serwis dach

Takich majstrów jak Niderfijer już nie ma, a jak ktoś chce od ręki na już, to pseudo firmy tylko czekają. Na poprawkę i tak pojedzie p. Mariusz... Nie na darmo nazwa Servis dach

Mika

Firma Pana Mariusza godna polecenia dziękuję za wszystko

Wiechu
@Mika

Dobry majster

Fang

Serwis-Dach to kompleksowe doradztwo i profesjonalny dekarz. Jeden z nielicznych polecanych.sprawdzikem firmę pytając w licznych hurtowniach. Polecony przez przedstawiciela z Multidach Włocławek Jarosława J. Pokazał pełen profesjonalizm j jakość usługi. Kompetentną ekipa,sprzęt i solidne wykonanie.

Odp
@Fang

Zgadzam się w pełni

Sylwek
@Fang

Polecam zobaczyć dachy w wieńcu i okolicach.... setki wykonanych robót chyba mówią za siebie.....a jak ktoś szuka tanio to będzie robił dwa razy.... mi Pan Niderfijer poprawił to co inni spie* i jako jedynynie zdar za poprawki

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Servis-Dach Usługi Blacharsko-Dekarskie Mariusz Niderfijer? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Loka

Bo dziś młodym pracować się nie chce myślą że manna z nieba spadnie

@Loka

Racja racja

Zyta

Dziękuję firmie Pana Mariusza dobra robota współczuję na te upały życzę wielu klientów

Jak się pracuje z ludźmi z Servis-Dach Usługi Blacharsko-Dekarskie Mariusz Niderfijer?

koko

bardzo dobrze, polecem

@koko

Cześć, naprawdę super, że polecasz pracę w Servis-Dach. Tylko byłoby super, gdybyś napisał trochę więcej o tym, jak ta praca wygląda. Bo, prawdę mówiąc, z trzech słów ciężko się czegoś dowiedzieć. Co najbardziej ci się tam podoba?

koko
@Anna

Podejscie szefa jest ok, pracuje z pracownikiem, wiele sie można od niego nauczyć, robota cieżka jak to na budowie, ale dobrze płatna jak na polskie warunki.

TOja

Polecam firmę pana Mariusza Niderfjer. Jest rzetelna. Właściciel bardzo pracowity oraz uczynny. Dach został zrobiony profesjonalnie. Nie rozumiem negatywnych opinii.

Mariusz

Biorą osoby bez matury?

Pok
@Mariusz

Tak byle była pracowita i chętna do pracy

Roman

Firma serwis dach ma się dobrze chłopaki robią jak mroweczki deszcz wiatr nic nie przeszkadza

Ola

Firma Servis - Dach z Wieńca ma nieprofesjonalne podejście ponieważ nie wywiązuje się z umowy. Miałam podpisaną umowę z tą firmą na wykonanie zdjęcia azbestu z dachu i położenie nowego dachu ale praca nie została wykonana ponieważ pan fachowiec się rozmyślił. Nic nie dały moje telefony z zapytaniami kiedy przyjedzie, tym bardziej ważne to było dla mnie, ponieważ dostałam dofinansowanie z Urzędu Miasta. Wszystko straciliśmy. Zwodzenie i obiecywanie, że przyjedzie, za tydzień, za kilka dni było po każdym moim telefonie do niego. Nie przyjechał. Szukam porządnej firmy, nie kłamczuchów.

Lika
@Ola

Co też Pani pisze ja znam te firmę od dobrej strony pan właściciel to uczciwy i słowny człowiek

Nikt z rodziny i znajomyc

Ta firma to jeden wielki dramat. Alkohol na budowie to codzienność, sprawdźcie sami. Lekkomyślne podejście do pracy i robota na skróty. Terminy się nie liczą. Bałagan na budowie. Mnóstwo usterek i niszczone materiały. Aby szybciej. PRZESTRZEGAM. POZYTYWNE KOMENTARZE TO CHYBA TYLKO RODZINA I PRZYJACIELE LUB SAM WŁAŚCICIEL.

Pola

Dziękuję firmie serwis dach z wieńca za wykonanie elewacji ładnie zrobione

Wiki

Dziękuję firmie serwis dach z wieńca za remont dachu. Padało ale nie przecieka. Super robota.

Grakam

Widzę pozytywne opinie o serwis dach z wieńca dorzucę i swoją daje chłopakom 5 gwiazdek.

Rakam
@Grakam

Co się nie zrobi dziś zrobi się następnego dnia

...
@Rakam

To też prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Servis-Dach Usługi Blacharsko-Dekarskie Mariusz Niderfijer - Wieniec

Servis-Dach Usługi Blacharsko-Dekarskie Mariusz Niderfijer
4.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Kamienna 2
    87-880 Wieniec