Fra-Pol Firma Usługowo-Budowlana Jacek Hołysz

Opinie o Fra-Pol Firma Usługowo-Budowlana Jacek Hołysz

krysia

super firma

Jagoda

O widzę że na stronie Fra-pol pojawiła się dyskusja sam prezes udzielił odpowiedzi,widzę że pan prezes dołożył sobie nowych obowiązków Nauczyciela języka polskiego? i jak zwykle obraca kota do góry ogonem!!!Ja też dużo słyszałam o firmie Fra-pol i nie były to dobre opinie Dziękuje!

fra

jaki profesjolalizm? jedna wielka sciema i naciaganie klijentow

Jacek Holysz
@fra 26.10.2014 20:04
jaki profesjolalizm? jedna wielka sciema i naciaganie klijentow

Szanowny Panie "FRA". Aby wypowiadac sie (czytaj: pisac) publicznie nalezy poznac podstawowe zasady pisowni polskiej. Pisanie z bledami ortograficznymi nie przystoi takiemu profesjonaliscie jak Pan, Drogi Panie fra....z malej litery rzecz jasna. Pozdrawiam.

Paweł
@Jacek Holysz 03.11.2014 19:49

Brak odparcia zarzutów,mydlenie oczu.. wszyscy pracujący mają jedną opinię w dość krótkim czasie...brak stabilizacji finansowej, brak pensji na czas.Ciągłe przeciąganie terminów wypłat, ba śmiem zaryzykować i stwierdzić że brak wypłat..No ale jeśli się jest "poligamistą" to trzeba jakoś trzódkę utrzymać.Szkoda, że kosztem pracowników. Bezczelność, chamstwo i kłamstwo-to główne cechy pana właściciela-chytrego i fałszywego lisa.

Michal

Pelny profesjonalizm

Zostaw opinię o Fra-Pol Firma Usługowo-Budowlana Jacek Hołysz - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fra-Pol Firma Usługowo-Budowlana Jacek Hołysz