Opinie o Firma Usługowo-Budowlana Fra-Pol Jacek Hołysz w Brzesko

counter
krysia Nowy wpis

super firma

Jagoda Nowy wpis

O widzę że na stronie Fra-pol pojawiła się dyskusja sam prezes udzielił odpowiedzi,widzę że pan prezes dołożył sobie nowych obowiązków Nauczyciela języka polskiego? i jak zwykle obraca kota do góry ogonem!!!Ja też dużo słyszałam o firmie Fra-pol i nie były to dobre opinie Dziękuje!

fra

jaki profesjolalizm? jedna wielka sciema i naciaganie klijentow

Jacek Holysz Nowy wpis
@fra

Szanowny Panie "FRA". Aby wypowiadac sie (czytaj: pisac) publicznie nalezy poznac podstawowe zasady pisowni polskiej. Pisanie z bledami ortograficznymi nie przystoi takiemu profesjonaliscie jak Pan, Drogi Panie fra....z malej litery rzecz jasna. Pozdrawiam.

Paweł Nowy wpis
@Jacek Holysz

Brak odparcia zarzutów,mydlenie oczu.. wszyscy pracujący mają jedną opinię w dość krótkim czasie...brak stabilizacji finansowej, brak pensji na czas.Ciągłe przeciąganie terminów wypłat, ba śmiem zaryzykować i stwierdzić że brak wypłat..No ale jeśli się jest "poligamistą" to trzeba jakoś trzódkę utrzymać.Szkoda, że kosztem pracowników. Bezczelność, chamstwo i kłamstwo-to główne cechy pana właściciela-chytrego i fałszywego lisa.

Michal

Pelny profesjonalizm

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Budowlana Fra-Pol Jacek Hołysz - Brzesko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad