Firma Usługowo-Budowlana Fra-Pol Jacek Hołysz

Brzesko

Opinie o Firma Usługowo-Budowlana Fra-Pol Jacek Hołysz

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Brzesko.

krysia

super firma

Jagoda

O widzę że na stronie Fra-pol pojawiła się dyskusja sam prezes udzielił odpowiedzi,widzę że pan prezes dołożył sobie nowych obowiązków Nauczyciela języka polskiego? i jak zwykle obraca kota do góry ogonem!!!Ja też dużo słyszałam o firmie Fra-pol i nie były to dobre opinie Dziękuje!

fra

jaki profesjolalizm? jedna wielka sciema i naciaganie klijentow

Paweł
@Jacek Holysz 03.11.2014 19:49

Brak odparcia zarzutów,mydlenie oczu.. wszyscy pracujący mają jedną opinię w dość krótkim czasie...brak stabilizacji finansowej, brak pensji na czas.Ciągłe przeciąganie terminów wypłat, ba śmiem zaryzykować i stwierdzić że brak wypłat..No ale jeśli się jest "poligamistą" to trzeba jakoś trzódkę utrzymać.Szkoda, że kosztem pracowników. Bezczelność, chamstwo i kłamstwo-to główne cechy pana właściciela-chytrego i fałszywego lisa.

Michal

Pelny profesjonalizm

Zostaw opinię o Firma Usługowo-Budowlana Fra-Pol Jacek Hołysz - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowo-Budowlana Fra-Pol Jacek Hołysz