Agencja Detektywistyczna Asvalia

Gdynia

Opinie o Agencja Detektywistyczna Asvalia

Tomek

Pracowałem w Asvalii przez 4 lata zanim założyłem własną działalność, jeśli chcesz nauczyć się czegoś w tym fachu to lepiej nie trafisz. Pan Jarek który prowadzi biuro wiele razy pokazywał nam jak zawistna konkurencja próbuje podkładać świnie.. niestety są na tym rynku czarne owce jak Matysiak i jego żona które podszywają się pod asvalię i próbują wykorzystać jej dobrą renomę, nawet sprawę mieli już jedną w sądzie o to ale nadal to robią

Jacek

Chciałbym pracować u nich ale słyszałem ze podszywają się pod profesjonalne agencje detektywistyczne w Warszawie - nadal mają taką opinię?

tadek

współpracowałem z nimi 3 lata, uczciwa firma działająca od 15 lat na rynku

Zostaw opinię o Agencja Detektywistyczna Asvalia - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Detektywistyczna Asvalia