Rin-Go Sp. z o.o.

Opinie o Rin-Go Sp. z o.o.

firma nabita w butelkę

Niestety nic się nie zmieniło. Na chwilę firma mydli oczy oddając kilka zł z zaległosci a potem znowu cisza. Aby cokolwiek dostać raz na kilka miesięcy trzeba wydzwaniać i szukać ich. W końcu może odbiorą i oddadzą pare groszy. Umówią się na dany dzień na spłatę i znowu telefonów nie odbierają. Standardowe odwlekanie i mydlenie oczu ludziom. Zero szacunku dla czasu który marnujemy i dla ludzi którzy wykonali pracę, poprzez takie postępowanie.

Kotek w worku

Czy od poprzednich wpisów cos sie zmieniło w tej firmie? Czy odzyskali Państwo swoje pieniądze? Nie chce kupić kota w worku....

R8

Niestety również zostaliśmy oszukani przez tą firmę. Rin-go zalega nam za druk banerów. Czy jest możliwość zrobienia zbiorowego pozwu ? Podobno spółka ma być sprzedana. Z tego co się orientuję przed zakupem tej spółki sprzedający musi uregulować wszystkie zaległości.

Łukasz

Nasza firma również została oszukana przez RIN-GO, same straty materiałowe to kilkanaście tysięcy złotych. Proszę o kontakt innych oszukanych : biuro@serockdachy.pl

Firma nabita w butelkę

Przestrzegam przed firmą. Najpier wszystko wydaje się ok. Współpraca do pewnego momentu jest prawidłowa, aż zaczynają zwlekać z płatnościami. Mamią ciagłymi obietnicami, ża za tydzień, jeszcze za tydzień i tym sposobem mija pół roku. Po pewnym czasie kończy się również mośliwość kontaktu, gdyż Dyrektor Finasowy przestaje odbierać telefony podobnie jak Prezes. W całej chistorii jest więcej nieprzyjemnych sytuacji. Podsumowując - tylko wystrzegać się takich firm gdyż można natknąć się jedynie na duże problemy.

Pokrzywdzony przez RIN-GO

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą,robiliśmy im prace wykończeniowe w Gzowie pod Warszawą, z naszych prac byli zadowoleni mimo to wypłacili zaliczkę a reszty nie możemy odzyskać.Właściciel najpierw przekładał termin wypłaty aż w końcu przestał odbierać tel. Pozostaje droga sądowa i BIK...

Polak

robiłem usługę dla tej firmy. są niewypłacalni doskonale mydla oczy. proszę uważać na tych rodzinych cwaniaków

Zostaw opinię o Rin-Go Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rin-Go Sp. z o.o.