Virtualweb Łukasz Rubacki

Police

Opinie o Virtualweb Łukasz Rubacki

Maciuś z Pcimia

Firma MAGICZNE KOSZE (magicznekosze.pl) skorzystała z usług Łukasza Rubackiego. Dzwonie do nich i pytam się jak mogę usunąć swój adres z bazy danych firmy rozsyłającej spam. Dostałem dane do Łukasz Rubackiego : 790621055, promomedia@onet.pl, promo-media.pl. JEDNA FIRMA KRZAK KORZYSTA Z DRUGIEJ FIRMY KRZAK. Telefon nie odbiera, strony nie ma, mail na domenie onetowej... Pani w MAGICZNYCH KOSZACH jak usłyszała, że rozmowa jest nagrywana spanikowała i się rozłączyła. A żeby było ciekawiej, dostałem ofertę jako firma, której właścicielem byłem kilka lat temu. Łukasz - zabierz się za siebie - nie wciskaj firmom podobnym jak twoja ciemnoty.

Łukasz Rubacki - Grupa Promome
@Maciuś z Pcimia 26.10.2017 12:57

Szanowny Panie. Dlaczego narusza Pan dobre imię mojej firmy? Dlaczego publikuje Pan nieprawdziwe informację w internecie? Otóż jeżeli otrzymał Pan od naszej firmy ofertę handlową oznacza to, że świadomie zapisał się Pan do naszego newslletera i wyraził Pan zgodę na otrzymywanie ofert handlowych. Nikt za Pana tego nie mógł zrobić, wszystkie zgłoszenia weryfikujemy. Wszystko mamy rejestrowane w systemie i w każdej chwili można zweryfikować kiedy właściciel danego adresu e-mail wyraził zgodę na otrzymywanie ofert handlowych. Nie ma sensu pisać bzdur. Ponadto w stopce każdego e-maila umieszczony jest odnośnik do wypisania się z otrzymywania ofert handlowych. Negatywną opinię w internecie jest bardzo łatwo otrzymać. Czy Panu byłoby miło, gdyby na Pana temat pisał ktoś sprzeczne informacje? Większość opinii wystawionych na niniejszej stronie to zwykłe pomówienia, wystawione przez konkurencyjne firmy, które nigdy ze mną nie współpracowały. Firma, która ma mi coś do zarzucenia podpisała by się przynamniej z imienia i nazwiska lub nazwy, a nie podpisywałaby się w stylu „nick” lub „skkr”. Jeżeli ktoś jest zainteresowany prawdziwymi i sprawdzonymi referencjami od moich kontrahentów to zapraszam do kontaktu pod adresem: biuro@lukaszrubacki.pl, wówczas mogę przekazać dane do firm, którym wykonuje lub wykonywałem jakiekolwiek realizację. Na wiadomości i telefony zawsze odpowiadam. Autor postu nigdy do mnie nie dzwonił ani nie pisał. Proszę każdą osobę o trochę rozwagi, naprawdę negatywną opinię w internecie może wystawić każdy, nawet konkurencyjna firma. Każdą osobę, która ma jakiekolwiek wątpliwości o działalności firmy zapraszam do kontaktu oraz na szczerą rozmowę. Pozdrawiam serdecznie.

Monika

Ja również podzielę się opinią o Panu Łukaszu. Będzie ona pozytywna, ponieważ zamawiałam u Pana Łukasza portal ogłoszeń, został on zaprojektowany bardzo szybko, nie sądziłam, że tak szybko otrzymam przedmiot umowy. Portal był zaprojektowany tak jak sobie to wyobrażałam. Dostałam później plan marketingowy, stosuje się do niego w zależności od ilości wolnego czasu, ale zarabiać zarabiam na portalu. Nie powiem złego słowa, portal na siebie zarabia. Pan Łukasz to bardzo miła i uprzejma osoba, bardzo rzetelna, dlatego się dziwię niektórym osobom, które psują opinie o tym dobrym człowieku w internecie. Niestety taką mamy mentalność w sieci, że lubimy oczerniać dobrych ludzi, pisząc nieprawdę. Wystawiam bardzo pozytywną opinię i zaświadczam, że współpraca z Panem Łukaszem Rubackim to samo dobro.

olek
@Monika 19.08.2016 17:24

chyba żeś się pomyj opił i bredzisz...

firma niezadowolona z usług

Nie zamawiać u Pana Lukasza żadnej usługi, zero profesjonalizmu, brak kontaktu, strona żałosna, tylko same problemy, uciekać jak najdalej........

Przemek

Ludzie skąd wy bierzecie te opinie? Zamawiałem miesiąc temu u Pana Rubackiego portal i otrzymałem go w przeciągu 5 dni roboczych. Zanim zaczniecie oczerniać człowieka to pomyślcie trochę, ruszcie troche głową. Postawcie się na miejscu człowieka, którego oczerniacie. Jakby na was ktoś pisał głupoty co byście zrobili? Pan Rubacki to rzetelny i uczciwy kontrahent. Tyle mam do powiedzenia. Pozdrawiam. Przemek.

nick

Przestrzegam przed tym człowiekiem! Duża suma pieniędzy poszła do niego 'za nic' - nie otrzymałam ani opłaconej strony ani zwrotu. Wielokrotne prośby były na nic.

Kamil

Witam. Ja mam bardzo pozytywna opinię o tym człowieku. Z Agencją Reklamową SeoMedia współpracuje od początku 2014 roku i jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu tej firmy. Firma bardzo poważnie podchodzi do każdego nawet najmniejszego zlecenia, traktuje klienta indywidualnie i prace wykonuje terminowo. Od momentu zawarcia współpracy na bieżącą byłem informowany o przebiegu realizacji mojego zlecenia a kiedy chciałem wprowadzić zmiany pomimo wcześniejszych ustaleń nie było żadnego problemu. Cały mój projekt do samego końca był „dopieszczany” przez SeoMedia i został wykonany wzorowo a wręcz przerósł oczekiwania moje i wspólników. Zastanawia mnie tylko czy pracownicy tej firmy w ogóle sypiają, ponieważ kontakt z nimi miałem 24/h/7 ;) Nie będę już wspominał o proporcjonalności jakości wykonania usługi do ceny, ponieważ jest to wręcz niewiarygodne. Firmie mogę z mojego punktu widzenia doradzić, aby prowadziła szkolenia z jakości obsługi klienta, ponieważ są w tym profesjonalistami.

skkr

proszę uwazac na tego człowieka płacisz i nie otrzymujesz tego za co zaplaciłes

Zostaw opinię o Virtualweb Łukasz Rubacki - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Virtualweb Łukasz Rubacki