Apartments Apart Sp. z o.o.

Opinie o Apartments Apart Sp. z o.o.

Jeżeli chodzi o Stay POland w warsawie. To zatrudniają studentów w oparciu na umowe zlecenie. Na rozmowie pytają pytania o dyspozycyjnośc również w święta niedzele itp. Firma jest w stylu call center.

Ibrahim ibn Jakub

Zostałem zaproszony na rozmowę, jednak po dwóch dniach dostałem maila z podziękowaniami i szukaniem szczęścia w przyszłości. Pewnie Pani Agnieszce nie spodobał się mój angielski. Do obsługi klienta zatrudniają samych studentów, tylko na umowę zlecenie. Z godzin pracy można wywnioskować, że pracuje się tam 7 dni w tygodniu, w święta również. Z tego co widziałem, to jest to coś w stylu call center.

Zostaw opinię o Apartments Apart Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apartments Apart Sp. z o.o.