Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Iwona Nałęcz-Nieniewska w Otwock

counter
Ilona Nowy wpis

Poszukiwani są tu pracownicy czy to raczej jednoosobowa działalność?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 589 dni.

Czy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Iwona Nałęcz-Nieniewska panuje luźna atmosfera?

aleksandra Nowy wpis

Bardzo Bardzo odradzam korzystanie z usług Pani Iwony Nieniewskiej Nałęcz. Nie stoi po stronie klienta, nie wspiera, pozbawiona empatii. W trakcie spotkania robi miny zniechęcające rozmówcę, buduje relacje z pozycji siły. Szybko wpada w złość, komunikacja fatalna. Trudno Zrozumieć o co Jej chodzi. Robi rzeczy o które jako klient nie prosiłam. Nastawiona na zysk.

Filip Nowy wpis

To jest forum dla pracowników kancelarii a nie klientów. Mam nadzieję, że warto aplikować?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient

Wyjątkowo nieskuteczna, bierze gażę za nic, wycofuje się ze spraw, okrada klientów korzystając z autorytetu adwiokata, (usunięte przez administratora) naiwnych i w trudnej sytuacji. Odradzam zdecydowanie.

Mirek

Przekupa a nie adwokat.

Julia
@Mirek

Takie komentarze nie powinny być zamieszczane na forum - wypowiedź napisana w takim tonie nie mówi zupełnie nic o pracy w Kancelarii Adwokackiej Adwokat Iwona Nałęcz-Nieniewska. Przypominam, że to na opiniach na temat pracodawców i warunków pracy tam panujących skupiamy się na GoWork.pl. Rozumiem, że nie piszesz z pozycji pracownika, mam rację?

Julia

@Michał, rozumiem, że nie jesteś pracownikiem Kancelarii Adwokackiej Adwokat Iwona Nałęcz-Nieniewska, tak? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Czy znajdą się na forum osoby, które aktualnie pracują w Kancelarii Adwokacka Adwokat Iwona Nałęcz-Nieniewska w Otwocku? Jak wygląda praca w tym miejscu?

Michał

Niezorganizowana. Problem z docieraniem na czas na rozprawy.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Kancelaria Adwokacka Adwokat Iwona Nałęcz-Nieniewska? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

Wyjątkowo nieskuteczna.

Aga
@Michał

Michal, mozesz powiedziec cos wiecej? Ktos z moich bliskich chodzi do tej Pani...

@Aga

Doradza nieetyczne zachowania, które obracają się potem przeciw Tobie. Agresywny styl, który może jest widowiskowy, ale zupełnie nieskuteczny (tak przynajmniej było w moim wypadku).

Nick24
@Michał

Nałęcz-Niniewska ma zwyczaj brania pieniędzy od klienta i wypowiadani mu umowy w trakcie trwania sprawy. Więcej szumu, niż profesjonalizmu.

Syriusz W.
@Nick24

Nieetyczna, pozbawiona skrupułów, nieprofesjonalna. Specyficzne metody działania skutecznie skłócają małżonków i rodziców. Warto monitorować wychodząca przez nią bujnie korespondencję, bowiem kopiuje pisma różnych klientów pobieżnie je modyfikując, co może przysporzyć kłopotów.

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w Nałęcz-Nieniewska Iwona Kancelaria Adwokacka? Możecie się tym podzielić na forum?

Henryk

Z osobistego doświadczenia - na bakier z etyką.

Alicja

Angażuje się jedynie na początku. Z upływem czasu coraz gorzej, brak zainteresowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Iwona Nałęcz-Nieniewska - Otwock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad