Opinie o KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER s.c. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER s.c.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER s.c. w Jastrzębie-Zdrój

Mati Nowy wpis

Brak dobrego podejścia do klienta. Tylko kasa się liczy. Nie polecam. Pan Wuwer słaby, brak wiedzy, lekceważący.

Miro Nowy wpis

Nie polecam. Czekałem godzinę na korytarzu mimo tego, że miałem umówioną wizytę. Pan Wuwer potraktował mnie jak przedmiot. Zleciłem sprawę i otrzymałem kwotę do zapłaty bez informacji za jakie czynności. Brak dobrego podejścia i chęci pomocy.

omo

Nie polecam- przegraliśmy sprawę już na pierwszej rozprawie. W sumie zapłaciliśmy za napisanie odpowiedzi na pozew i "towarzystwo" aplikanta na rozprawie... jesteśmy bardzo zawiedzeni brakiem jakichkolwiek działań z ich strony..

@omo

To prawda w 100 % ! Również potwierdzam !

L Nowy wpis
@Gabi

Zgadza się, NIE POLECAM.

Adwokat Nowy wpis

czy kancelaria poszukuje nowych adwokatów?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER s.c.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Nie polecam. Brak poświęcenia . Brak angażu.

@anonymous

To prawda ...,potwierdzam...!

Karol

Miałem nadzieję , że na tym forum dowiem się coś o samej pracy w kancelarii.

@Karol

Nie polecam !!! Winicjusz Wuwer najgorszy adwokat ! Nie stawia się na sprawy ,wysyła co sprawę innego aplikanta co wiadomo z czym się wiąże ...Zero zaangażowania w sprawę ale pieniądze brać to oczywiście, i na tym kontakt się kończy.

Tak dobrze wam się pracuje i dlatego nikomu nie zależy żeby zamieścić tu kilka informacji?

Ola

W mojej sprawie Pan mecenas Kozielski był rewelacyjny. Mimo że całość ciągnęła się parę lat - wygraliśmy. Nie poddawał się, świetnie doradzał, był ostoją spokoju. Sprawa niebywale trudna w sądzie cywilnym. Polecam w 100%. Nie zawiodłam się.

Gabriela

@anonymous widzę, że nie masz najlepszej opinii odnośnie pracodawcy KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER, ale nie rozwinęłaś swojej opinii i nie wiemy de facto, czy miałeś bezpośredni kontakt z tą firmą. Taka wypowiedź niewiele wnosi do dyskusji. Rozwiń swoją myśl w bardziej obszerny i merytoryczny komentarz.

Gabriela

Jak prezentuje się aktualna sytuacja w KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER? Może ktoś z obecnych pracowników chciałby wypowiedzieć się, jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy można liczyć na premie lub dodatkowe profity? Zachęcam do wyrażenia swojej opinii opartej o przykłady. Pomoże to osobom zainteresowanym pracą w tej kancelarii.

klientka

Jako kancelari adwokackiej dla swoich spraw nie polecam, dla spraw nieistotnych,,,?

admin

Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie Kancelaria Adwokacka Stabla Henryk Kozielski Marek Wuwer Winicjusz S.C., o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER s.c. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER s.c.?

KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER s.c.
  • 1 Maja 16
    44-330 Jastrzębie-Zdrój
  • NIP: 6332021455 REGON: 276752430

KANCELARIA ADWOKACKA HENRYK STABLA MAREK KOZIELSKI WINICJUSZ WUWER s.c.