Żywiec

Opinie o Kancelaria Adwokacka - Wieńczysław Grzyb Wynajem Lokali Użytkowych I Mieszkalnych

Ja

Niestey Pan adwokat poza lądowaniem i składaniem apelacji bo to wiąże się z wpływa mi kasynieskuteczny wręcz arogancki. Nie stawia się na rozprawy bo zapomniał co dla adwokata z tym stażem jest niezrozumiałe. Albo wysyła młodych prawników z innych kancelarii bo sam nie ma czasu. Bierze wszystko bo chce zarobić a klientów traktuje jak bankomaty. Nie polecam . brak konkretnych odpowiedzi na pytania. Omijać z daleka

Sceptyk
@Ja 21.01.2018 08:59

A nie byłeś przypadkiem przeciwnikiem Pana adwokata ?

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka - Wieńczysław Grzyb Wynajem Lokali Użytkowych I Mieszkalnych - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka - Wieńczysław Grzyb Wynajem Lokali Użytkowych I Mieszkalnych