Godlewski Andrzej Adwokat

Adres: ul. Bartosza Głowackiego 11, 07-410 Ostrów mazowiecka

NIP: 7231454182 REGON: 141570716

Godlewski Andrzej Adwokat

Opinie o Godlewski Andrzej Adwokat

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy tak samo jest w Godlewski Andrzej Adwokat? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Waldi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać. ?

Reno

Dramat a nie adwokat.

Ja
@Reno 25.02.2017 16:22

Potrzebuje namiary na mecenas godlewskiego

Natalia

Dno nie adwokat trzymajcie sie z daleka od niego.

Pawcio

Żałosny adwokat . Nie polecam. Był karany a policja robi mu naloty na mieszkanie do czego sam się przyznał więc to o czymś świadczy. Nie polecam totalne dno .

dsd

Stanley piszesz o adwokacie z Ostrołęki z kancelarią na deptaku. Potwierdzam - dno.

Stanley

Przestrzegam Państwa,przed największym menelem i oszustem z Zambrowa.Który poza braniem honorariów jest nie uchwytny i nie wywiazuje się z umów.jak on może reprezentować kancelarie który siedział w Białymstoku za rozbój i był karany.

Hvb
@Stanley 12.04.2016 19:33

Potwierdzam! Nie polecam. Facet jest opryskliwy. Przyjezdza na spotkania pod wplywem. Na spotkania sie spoznia lub odwoluje. Bluzga i wyzywa jak sie cos nie podoba. Totalne dnoz

Janusz

Chyba jakiś bezsensowny hejt wyżej... to chyba najskuteczniejszy adwokat z jakim współpracowała moja rodzina... tanio i skutecznie i odzyskałem moją kasę. Polecam

Daro

Nie odbiera komórki, nie przychodzi na umówione spotkania, bierze mamonę i trzyma dokumenty sprawy po kilka miesięcy. Wstyd a nie adwokat. Stanowczo odradzam.

kamila wyszkowska

Polecam miły, serdeczny a przede wszystkim skuteczny. Odpowie na każde nurtujące nas pytanie.

Zostaw opinię o Godlewski Andrzej Adwokat - Ostrów mazowiecka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Godlewski Andrzej Adwokat