Bielawska Agata Kancelaria Adwokacka

Bielsko-biała

Opinie o Bielawska Agata Kancelaria Adwokacka

Maria

Wśród rozlicznych talentów jakie posiada Pani Adwokat Agata niezaprzeczalnym jest fakt, że zna się na swoim fachu. Dała się poznać jako osoba odważna, konsekwentna, szukająca dla swojego klienta najlepszego rozwiązania, ale też niezwykle opanowana, nie dająca się wyprowadzić z równowagi co przy ciągnących się czasem latami procesach sądowych nie jest łatwe zwłaszcza dla klienta

Pola

Pani Mecenas godna polecenia :)

Edyta

Generalnie Bielsko słynie z tego że bielscy prawnicy jarają się tylko zaliczką. Mała sugestia jeśli adwokat chce wysokiej zaliczki to znaczy, że nie widzi szans na wygraną.

Robert.

Doświadczony adwokat z dużą wiedzą wiedzą prawniczą. Przy tym bardzo empatyczne podejście do mojej sytuacji. Jestem pod wrażeniem.

ania

Jeśli interesuje was szybka i sprawna obsługa prawna z czystym sercem mogę polecić Panią Adwokat Agatę Bielawską. Początkowo wydawało mi się, że moja sprawa będzie się ciągnąć latami, a tu niespodzianka :) www.biellex.pl

filip

Super, Wysoki poziom świadczonych usług !

Zostaw opinię o Bielawska Agata Kancelaria Adwokacka - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bielawska Agata Kancelaria Adwokacka